Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Na wesela tylko Boguś!!! wątek zamknięty Serdecznie polecam Pana Bogusia! Przesympatyczny człowiek, wspaniały...
~Młody Mąż
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 lutego 2017

świetny, przesympatyczny DJ wątek zamknięty Od naszego wesela minęło już ponad 5 lat, ale wciąż z sympatią wspominamy...
~Kasia i Sławek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 stycznia 2015

Świetny dj wątek zamknięty Nie ma co się rozpisywać. Po prostu rewelacyjny dj na każdą imprezę....
~Marysia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 września 2013

Najlepszy wątek zamknięty To już ponad rok, ale nadal w pamięci mam nasze piękne wesele, które...
~Karolina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 lutego 2013

POLECAM! wątek zamknięty Dj Boguś był odpowiedzialny za oprawę muzyczna naszego wesela. Zarowno na...
~M
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 lutego 2012

Polecam !! !! !! wątek zamknięty Byłam na weselu, na którym DJ był Pan Boguś. Goście wesela pochodzili z dwóch...
~Uczestnicza wesela
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 stycznia 2012

at - opinia wątek zamknięty moi znajomi do tej pory wspominają tę imprezę jako najlepszą na jakiej byli,a...
~at
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 stycznia 2012

SUPER Profesjonalista i koneser muzyczny wątek zamknięty Byłem fotografem na weselu na którym grał Bog Art. Świetna muza, dobra zabawa...
~http://www.fotografiagdynia.com.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 stycznia 2012

Dobry DJ!:) wątek zamknięty Brałam udział w weselu prowadzonym przez pana Bogusia i mogę śmiało polecić...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 stycznia 2012

super DJ wątek zamknięty Ja bylam na weselu u mojego meza siostry bylo bardzo fajnie kazdy byl bardzo...
~natalia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 stycznia 2012

Polecam! wątek zamknięty Impreza weselna prowadzona przez Pana Boguslawa byla fantastyczna! Nie mial...
~GEJK
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 stycznia 2012

polecam! wątek zamknięty Pan Bogusław przygotował oprawę muzyczną mojego wesela (klasyczna rodzinna...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 stycznia 2012

Bardzo fajna impreza wątek zamknięty Bardzo obawiałam się tego, jak DJ poprowadzi imprezę. Zależało nam na tym,...
~Ola K.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 stycznia 2012

polecam! wątek zamknięty Polecam do prowadzenia wesela - osoba elastyczna, dostosowuje się do potrzeb...
~anpa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 stycznia 2012

Rewelacyjny DJ i konferansjer !!! wątek zamknięty Skorzystaliśmy z usług Pana Bogusia i z czystym sercem możemy go polecić....
~Wqa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry