Widok

Bóg nie umarł

Filmy Temat dostępny też na forum:
Opinie do filmu: Bóg nie umarł.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bóg umarł na początku XXw.

Na SF do kina nie chodzę. :)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 132

Dziwne

Twój bóg, skoro umarł, nie był Bogiem. W przeciwnym razie by Zmartwychwstał. Jest nadzieja.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 9

śmieszny jesteś gościu...

Ale na Harry Pottera, albo na Władcę Pierścieni to chodzisz ?

Odpowiedz godna smarkatego szczyla, który nie był a komentuje... żenada! Nawet się nie podpisał!
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 7

Byłem z dziećmi,

żeby zakrzewić w nich Potterem antychrześcijanizm i pogaństwo. :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 15

tak zdecydowanie

odpowiedź godna intelektu UB-owca,tacy ludzie cieszyli się że mogli torturować innych,to był konkret a nie SF,prymitywy zawsze będą istnieć,nie są w stanie czegokolwiek wymyśleć,całe szczęście że nie stanowią całości społeczeństwa
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 6

Ludziej wolności!

To człowiek zajmuje miejsce Boga i rodzą się demony i bożki!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nadzieja matką głupich.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 14

bardzo polecam

warto obejrzeć i wsłuchać sie w wypowiedzi bohaterów; tytuł nawiazuje do sformułowania Nieztchego: "Bóg umarł". dobrze spedzony czas i dobrze wydane pieniądze.
popieram tę opinię 91 nie zgadzam się z tą opinią 27

umiera bożek

idę na film w czwartek. Wiem, że Bóg jest wieczny. Człowieku z drugiej opinii, gdyby tak było, gdy tak jest u Ciebie - to nie Bóg a bożek. Czy znacie prawdziwy koniec życia takich jak F. Nietzchego ?
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 20

nie warto

Byłem, oglądałem. Szkoda czasu. Kino dla lubiących prostą, nieskomplikowaną fabułę. Dla wierzących, którzy potrzebują utwierdzenia we wierze. Niewierzących nie przekona do wiary, a taki był chyba pomysł na ten "film".
popieram tę opinię 40 nie zgadzam się z tą opinią 69

Dość charakterystyczna wypowiedź

Dość charakterystyczna wypowiedź - nic na temat filmu, jednak pewien "nałóg antychrześcijański" zmusił CIę do zaprezentowania swojego poglądu na Boga - mimo że akurat ten serwis do tego nie służy.
Już nie wspomnę że zrobiłeś to w dość, hmm... mało odkrywczy sposób
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 6

Bóg nie umarł

Gorąco polecam. Film nie tylko dla Chrześcijan. Naładowany emocjami. To seans, po którym zostaje refleksja
popieram tę opinię 73 nie zgadzam się z tą opinią 27

Zobaczcie, jak pod każdą katolicką produkcja

kwitną seanse nienawiści ze strony wyznawców "nastawiania drugiego policzka". Bawi mnie to niezmiernie. :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 80

a dlaczego "pod każdą katolicką produkcją" najwięcej wypowiadają się

Ci, którzy nie należą do kościoła i z katolicyzmem nie mają nic wspólnego ???
przecież to ich zupełnie nie dotyczy.
oni głęboko wierzą, że boga nie ma.
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dotyczy mnie to bardzo

Cały mój kraj jest toczony przez raka "wiary", a ciemnota i zabobon zawłaszcza coraz więcej dziedzin życia.
Ponadto, z moich podatków opłacani są szamani w sukienkach.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 94

Bilety

Czy można na ten film do kina kameralnego zarezerwować bilety??
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

nie ma potrzeby :))

spokojnie, na pewno będą wolne miejsca. Arcydzieło to nie jest - prościutka fabuła, "drewniane" dialogi, aktorzy nieporadni, za to z błyskiem wiary w oczach.
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 5

to wielki przebój kinowy w USA

Kilka miesięcy temu był wielkim przebojem kinowym w USA, wyprzedzając takie hity jak Samoloty 2 i oscarowy Grand Budapest Hotel. Film w USA zarobił ponad 60 mln USD.
popieram tę opinię 49 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bóg nie umarł

Opinie do filmu: Bóg nie umarł.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry