Widok

Bogumila Schwilska - opinia

Witam.Chcialabym tym wpisem podziekowac calemu personelowi i szefostwu Domu Opieki Zielone Wzgorze w Koleczkowie za ich pozytywnosc i solidna opieke nad moja Mama 88 lat.Ogladajac wiele osrodkow wybralismy ten bo jest pieknie polozony,w normie nowoczesny z restauracja i kawiarnia a to duzy plus.
Od ponad roku Mama tam jest i iczuje sie tam dobrze.Opieka jest bardzo dobra,zajecia rechabilitacji sa 3 razy w tyg.Jest dostep do fryzjera,pedykiru a to znaczy bardzo duzo dla seniorow.Mimo pandemi i tego ze Mama przeszla corone jest pod stala opieka pielegniarki oraz lekarza.Mamy kontakt telefoniczny o kazdej porze a ze mama ma demencje wiec rozmawiamy przez Whats Up przy pomocy personelu.Szczegulne podziekowania dla p,Magdaleny szefowej osrodka za pozytywnosc i poswiecenie.
Polecam z calego serca Zielone Wzgorze bo jestesmy spokojni o opieke nad nasza Mama gdy sami tego nie mozemy zrobic.Wielu znajomych i ich seniorzy korzystaja z tego osrodka
Prosze wybaczyc jak pisze po polsku ale mieszkam zza granica 43 lata i juz sie troche pogubilam.Prosze nie myslec ze mnie tam czesto nie mz wiec nie moge nic powiedziec mam siostre ktora odwiedza mame 2 razy na tydzien.
Moja ocena
obsługa: 5
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co za brednie? Przeciez podczas pandemii nie ma zadnych fryzjerow, kosmetyczek a nawet lekarza...Albo sami wlasciciele wypisuja te opinie albo Wy zyjecie w matrixie duzo glebiej niz Wasi rodzice z demencja!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry