Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Adam Materac - ocena Chciałabym serdecznie podziękować całemu zespołowi za wspaniałą opiekę nad...
~Adam Materac
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 27 lutego 2024

Marika - ocena Chciałabym serdecznie podziękować całemu zaangażowanemu zespołowi za...
~Marika
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 23 lutego 2024

Igor - ocena Mój Wujek przebywa w ośrodku od kilku miesięcy, początkowo miał zostać na...
~Igor
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 22 lutego 2024

Tomasz G. - ocena Centrum Rehabilitacji Zielone Wzgórze spełnia wszystkie moje oczekiwania,...
~Tomasz G.
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 21 lutego 2024

mariusz - ocena Mama jest tam pensjonariuszką od ponad 5 lat. Wyszła tam na prostą po...
~mariusz
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 20 lutego 2024

Monika - ocena Jestem bardzo zadowolona z opieki jaką otrzymuje każdego dnia moja mama....
~Monika
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 11 lutego 2024

Grażyna - ocena Nie polecam. Koszty pobytu bardzo wysokie. Opieka marna. Personel z Ukrainy...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 5 lutego 2024

Sylwia Szturo - ocena Mój tata przebywał w domu 2.5 roku. Wcześniej zaliczył dwa inne, które...
~Sylwia Szturo
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 18 stycznia 2024

Karol - ocena Bardzo polecam ten ośrodek, w którym podopieczni mogą czuć się jak w domu....
~Karol
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 10 stycznia 2024

ZM - ocena Profesjonalny personel, połączony z rodzinną atmosferą.
~ZM
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 28 listopada 2023

Wacław Miądlikowski - ocena Po złamaniu przezkrętarzowym kości udowej mojej mamy (89 lat) po miesiącu...
~Wacław Miądlikowski
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 29 października 2023

Beata Zżelska- Basinska, córka Anieli - opinia Zielone Wzgorze to miejsce,gdzie oddałam pod opiekę najbliższa mi osobę, gdy...
~Beata Zżelska- Basinska, córka A
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 sierpnia 2022

Czeslaw Kalkowski - opinia Profesjonalna opieka stosownie do wieku i mobilnosci Ciepla i mila atmosfera
~Czeslaw Kalkowski
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 lipca 2022

Mirosława B - opinia Życie nie zawsze jest takie, jakie byśmy chcieli. Nasi rodzice potrzebują...
~Mirosława B
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 lipca 2022

Wiesława Kusiak - opinia Profesjonalna opieka. Rehabilitacja dostosowana do wieku i schorzenia. Miła i...
~Wiesława Kusiak
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 lipca 2022

Córka podopiecznej - opinia Przyjazna atmosfera. Doskonała, wszechstronna opieka- również rehabilitacja...
~Córka podopiecznej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 lipca 2022

Rodzina Janka - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra opieka. Podejście do podopiecznych i do ich rodziny z sercem,...
~Rodzina Janka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 stycznia 2022

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Moja mama lat 90 po operacji złamania kości biodrowej przebywała od września...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 stycznia 2022

Ilona K - opinia wątek zamknięty Serdeczne podziękowania dla całego personelu Ośrodka Rehabilitacji Zielone...
~Ilona K
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 stycznia 2022

Teresa córka Pani Irenki - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękuję za zaangażowanie, profesjonalną opiekę nad moją Mamą,...
~Teresa córka Pani Irenki
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry