Widok

Ból głowy

Mój mąż miewa silne bole glowy. Najczesciej boli go punktowo, np. nad okiem lub czolo. Nie pomagaja mu nawet tabletki. Najdziwniejsze jest to ze najczesciej glowa boli go w weekendy.Czy ktoś miał lub ma podobnie i jakos to leczy?.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też tak kiedyś miałam w weekendy, prawie wszystkie. Wiąże się to z tym(z moich obserwacji), że w ciągu tygodnia wstaje się wcześnie do pracy, a w weekend odsyłają się, ale gdy śpi się zbyt długo często wywołuje to niestety migrenę... Jedyne tabletki, które mi pomagają to Frimig, są super(przeważnie 1 pomaga)-6 sztuk kosztuje ok 20-30 zł, ale to nieważne. Zwykle tabletki nigdy mi nie pomagały, nawet jak brała po kilka.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

*odsypia miało być. Tabletki są na receptę w razie czego, ale polecam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Ci http://www.prestige-vt.pl/dobre-sposoby-na-bol-glowy/ ogromna poprawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

>Najdziwniejsze jest to ze najczesciej glowa boli go w weekendy.

Hmm, a prosisz go wtedy, żeby Ci pomógł, np. w sprzątaniu albo zakupach? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Na szczęście mąż nie ma problemu z obowiązkami domowymi ;)
Ona a robiłaś może tomografie albo przeswietlenia głowy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To był żart, oczywiście ;)
Może to kwestia nie samej głowy, a oczu? Czy Twój mąż badał się ostatnio u okulisty (badanie dna oka)? Na pewno szybciej dostanie się do okulisty (choćby prywatnie) niż doczeka tomografii...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ze wzrokiem jest wszystko w porządku bo ma badania w pracy. Kiedyś często chorował na zatoki. No ale jakby to były zatoki to chyba caly czas bolalaby go glowa :/ Chyba po prostu muszę mu wiecej truć żeby wybrał się do lekarza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli to problem z zatokami, to faktycznie wystarczy rtg, potrzebne tylko skierowanie od lekarza ogólnego. I wcale nie dają dolegliwości bólowych "cały czas".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie, nie wystarczy RTG w przypadku zatok! RTG nie obrazuje wszystkich zatok, a te które widać - widać niedokładnie.
Polecam tomografie CBCT, żeby rzetelnie ocenić, czy zatoki są zdrowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie robilam. Migreny mam od malego, sa u mnie dziedziczne po stronie zenskiej, niestety. Bol jest specyficzny i wiele czynnikow potrafi go wywolac. Masz pytania pisz :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kup http://www.prestige-vt.pl/dobre-sposoby-na-bol-glowy/ bardzo mi pomaga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jednostronny silny ból nad okiem z jednej strony wskazuje na ból migrenowy, może pojawiac sie pod wpływem silnego stresu np. po ciężkim tygodniu w pracy pojawia sie właśnie w weekend... moim zdaniem należałoby pójśc do neurologa, na migrenę nie pomogą żadne leki przeciwbólowe nawet w końskich dawkach niestety... lekarz przepisze tryptany one sa bardzo skuteczne w leczeniu bólu migrenowego. Ważne jest żeby przyjąć lek odrazu przy pierwszych objawach to niedopuści do rozwinięcia się ataku migreny. Jeśli masz znajomego migrenika weż jedną tabletkę i podaj mężowi przy bólu, jeśli ustąpi to masz dowód że jest to migrena, z włąsnego doświadczenia polecam CINIE 100mg lub odpowiednik dużo tańszy np. FRIMIG 100 MG.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też tak miałam. W dodatku przy ekstremalnych bólach było mi niedobrze i miałam przed oczami mroczki albo ograniczone pole widzenia. Rodzinny wysłał mnie do neurologa, a on z kolei na rezonans. Nic z niego nie wyszło. Za to z badań krwi okazało się, że mam problemy hormonalne. Biorę na nie tabletki i od tego czasu spoko :)
Także proszę zacząć od badań krwi (morfologia + tsh + co tam lekarz zaleci)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam lek skopolamina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziekuje za rady. Maz honorowo oddaje krew wiec badania ma na swiezo. Tsh tez ostatnio robil i jest ok. Musze go wyslac na rezonans albo tk. :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepsza będzie zmiana żony . Też tak miałem, minęły dolegliwości szybko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

>minęły dolegliwości szybko

Żonie? ;P
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ta druga moze okazac sie gorsza ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak to rozwiazalas?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Boję sie,ze przed problemy z potencją stracę żonę (83 odpowiedzi)

Czy to mozliwe ,ze w wieku 31 lat penis przestaje być posłuszny? Od około pól roku mam z tym...

Gdzie lepiej zrobić okulary? (72 odpowiedzi)

J.w. Zastanawiam sie pomiędzy Vision Express a Centrum okulistycznym OPTIMUM na chełmie...może...

Problem z erekcją w wieku 23 lat (15 odpowiedzi)

Witam, pisze w związku z problemem z erekcja. Mam 23 lata. Problem pojawia sie juz na poczatku...

do góry