Widok

Ból ucha, laryngolog nic nie stwierdza

Witam wszystkich. Może ktoś spotkał się z podobnym problemem. Od kilku miesięcy chodzę na basen, raz w tygodniu. Już dawno nie miałam problemów z uszami, a tu nagle, cztery tygodnie temu zaczęło mnie pobolewać prawe ucho. Tydzień poczekałam, bo trochę przeszło, ale po kolejnych zajęciach na basenie (może to zbieg okoliczności) zaczęło mnie boleć jeszcze bardziej niż początkowo. Nie miałam żadnego kataru czy bólu zatok. Poszłam do laryngologa, ale lekarz nic nie widzi w uchu. Niby wszystko ok. Dał mi dicortineff na "przeleczenie". Nic nie pomogło. Dodam, że ból ucha jest największy w ciągu dnia, a potem zanika, i tak codziennie. Nie wiem, czy chodzić dalej na ten basen...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak mnie ucho bolało to nikt nic nie stwierdził, niby było ok. Dopóki nie trafiłam do dentysty, od razu wyszło, że ucho bolało od zęba. Wyleczyłam ząb to przestało ucho boleć. Dodam, że nie czułam żeby coś z zębami było nie tak, tylko z uchem, a jednak była to sprawa powiązana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tej strony Paweł Juś, to proste, kilka minut i po bólu, ludzie tracą czas i kasę, wystarczy dotrzeć do mnie, mam stronkę i tel tam i skontaktować się, szkoda cierpieć a to się odnawia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też kiedyś byłam u laryngologa, bo pojawiał mi się taki tępy ból ucha. Okazało się , że to od stawu skroniowo -żuchwowego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nazywam się Pawe ł J U Ś znany, wystarczy skontaktować się i są metody na to proste, lekarze aptekarze szkoda zachodu na nich. to są sprawy bakterii albo się męczcie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedyś dopadło mnie zapalenie obu uszu, ból niesamowity. Byłam u kilku laryngologów, którzy przepisywali antybiotyki(augumentin, dalacin)i nic nie pomagało, zaczęłam źle słyszeć, miałam uczucie wody w uszach i ogólnie duży dyskomfort. W końcu trafiłam do pani larybgolog dr J.Cieszyńskiej z Gdyni, która stwierdziła wiryusowe zapalenie uszu, przepisała maść do ucha ze sterydami i po ok dwu tygodniach uszy przestały w końcu boleć.Przez nieodpowiednie leczenie przez wcześniejszych lekarzy mam niestety ubytek słuchu w obu uszach.Nie słyszę bardzo cichych dźwięków.Warto szukać dobrego laryngologa, który znajdzie przyczynę i ucho wyleczy. Chodząc z niedoleczonym stanem zapalnym uszu ryzykuje się pogorszenie słuchu na stałe. Nie warto. Po basenie można mieć problem z tzw.uchem pływaka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dostać się do specjalisty jak trzeba to niezły wyczyn, nawet prywanie ciężko tak od ręi, mi przy bólu ucha pomagają krople lix, kiedyś mi je babeczka w aptece poleciła, sprawdziły sie i kupuję do domowej apteczki, zawsze jak co zostanie to mozna do czyszczena uszu z nadmiaru woskowiny użyć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słuchajcie zgłaszają się do mnie tacy - to jest kwestia bakterii, lekarze i apteki na bok! Prosty sposób na to jest. Znajdziecie mnie przez wyszukiw.Paweł Juś tyle tutaj mogę dla was zrobić i liczę na spryt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie ból był chyba od stanu zapalnego i zatkanego ucha. Wystarczyło zakraplać kroplami lix, bo te nie tylko rozpuszczają woskowinę, ale zawierają lidokainę, więc na ból i stan zapalny również działają. Szybko przeszło. W każdym razie. Jeżeli ból ucha szybko nie przechodzi, to niezależnie od przyczyny warto iść do lekarza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kostkap - moiże jakaś bakteria w basenie była?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

proste*** moja metoda działa a jest dostępna wszędzie, know how, 3 minuty i po sprawie, inaczej to się będzie odnawiać. Paweł Juś znajdzies zmnie przez gooogle, mam blogga i dane do mnie tam. trochę sprytu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Zdrowie

Impotencja (10 odpowiedzi)

Witam. Mam 35 lat. Od jakiegoś czasu mam duże problemy . Od 2 miesięcy nie jesteśmy tego w stanie...

Choroba skóry - Twardzina... ktoś tez się leczy? (19 odpowiedzi)

Witam, u mojego męża prawdopodobnie wykryto twardzinę. Miał zmiany skórne " skóra jak u...

Trądzik różowaty - jak sobie z nim radzić? (148 odpowiedzi)

hej, od ponad 4 lat borykam się z problemem skóry- trądzik różowaty są etapy że jest zaleczony i...

do góry