Widok

Bolszewicy u władzy czyli Czy pilot jeszcze leci z nami ?

Czy może Państwo wiedzą co ci bolszewicy odpie*****lają ?
Tu nawet nie chodzi o g***wniane kadry w tzw. Bolszewickim Rządzie.
Potwierdza się po raz kolejny, ze jedyną panującą w bolszewizmie zasadą jest : „im głupszy tym wyżej”.

To jest w pigułce przekaz, który II PRL wysyła w świat.

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kolego, nie wiem skąd to wziąłeś, kto robił napisy i dlaczego zgubił słowo NOT (celowo?).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedyś był taki co ze zdjęć lubił wycinać:D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masz, bez durnego tłumaczenia (1:42):
https://www.youtube.com/watch?v=R9bS9z5OiWY

BTW: przydałyby się jeszcze napisy po niemiecku i hebrajsku, bo tej wersji od Morawieckiego już nie wymagam (chociaż... kto wie..?) ;]
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Oddając sprawiedliwość bęcwałowi, który zapewne teraz śpi w objęciach tajskich efebów (+5h) ;)

Rzeczywiście taki przekaz pojawił się w oficjalnym filmie KPRM na YT. Szybko go zdjęli (tzn... usunęli napisy).
KPRM rano się mętnie tłumaczyła, że to błąd guglowego tłumacza. Tłumaczenie dla mikrocefali. Prawda moze być zupełnie inna.
Warianty są dwa: sabotaż lub skrajna głupota kogoś, kto ten przekaz zamieścił na YT.
W obu przypadkach KPRM powinna wyciągnąć najdalej idące możliwe konsekwencje.

I się powtórzę:
To wystąpienie powinno być zamieszczone na YT od razu z autoryzowanym (!) tłumaczeniem na angielski, niemiecki i hebrajski.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

I jeszcze taki suplement. Wypowiedź Szewacha Weissa, który polonofilem raczej nie jest:

"To ja ci się do czegoś przyznam. Czasami myślę sobie tak: „Może ja mam zbyt dobre podejście do Polaków, bo mnie uratowali? A co z tymi, których nie tylko nie uratowali, lecz których wydali na śmierć, co z ofiarami szmalcowników?”. I wtedy się miarkuję, staram się być obiektywny. Ale zaraz potem włączam telewizor i oglądam film dokumentalny o wojnie i przypominam sobie, jak wielką tragedią była ona dla Polaków. A później czytam nazwiska żydowskich sędziów, prokuratorów czy ubeków, którzy mordowali Polaków w czasach stalinowskich. Myślę wtedy: „Czy ja mam prawo krytykować Polaków? A jak Żydzi zachowali się wobec nich?”

Jeśli dotychczas temat antysemityzmu był w Polsce jedynie dmuchany, to "dzięki" reakcjom władz Izraela, może stać się faktycznym.
Wszystko się "pięknie" zbiega czasowo. Act 447, "nazistowskie tendencje" wyciągnięte z lasu i ustawa IPN a raczej histeria wokół niej ze strony Izraela, choć znały ją od roku.

Dożyliśmy ciekawych czasów, niestety... :/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o...Act 447
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niech ktoś kompetentny popracuje nad odpowiednim image.
Pomimo chęci i używek przeżywam katusze odbioru :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kwestia adresata przemówienia.

Jeżeli adresat był spoza Polski, to wystąpienie powinno być w języku angielskim, pan Morawiecki posługuje się przecież tym językiem.
Jeżeli przemawiał po polsku, to znaczy że cała awantura robiona była na użytek krajowy.
Pisowi chodzi wylacznie o przejęcie skrajnego elektoratu narodowo-antysemickiego a nie o obronę polskich interesów, co próbuje się wtłoczyć głupiemu ludowi.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

serwis yutube przeprosił za pomyłkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a kolega niebieski nurek milczy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Polityka

Czy aborcja powinna być w Polsce zakazana? - debata: prof. Senyszyn vs. pastor Bartosik (4 odpowiedzi)

Spór o aborcję trwa. Czym więc jest aborcja? Zabójstwem czy prawem do wyboru? Uśmierceniem...

Poradnik eko-polityczny (7 odpowiedzi)

W związku z faktem, że władzę przejęli prawdziwi fachowcy, tacy jak Szczerba i Joński, trzeba...

Koniec ery Kaczyńskiego i jego świty (7 odpowiedzi)

Podwyżki emerytur i rent to kpina i wstyd chętnie bym oddał to pis w buty

do góry