Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Napisałem kilka lat temu że zabija nawet Prezydenta. nowy temat Kilka lat temu pisałem o mafi z Gdyni powiązanej układami z budzetowka. To...
~M.D.
1

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 15 listopada 2019

Gdzie oni są? nowy temat Co się stało? Zniknęły z forum po wyborach wyraziste persony. Etaty się...
~jaq
4

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 14 listopada 2019

Polszczyzna Drodzy redaktorzy trojmiasto.pl i inni... W języku polskim nie ma zwrotu...
~Gdańszczanka
3

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 5 listopada 2019

Zabójstwo Prezydenta Zabójstwo Prezydenta zostało zlecone przez grupę przestępczą, która korumpuje...
~M.D.
5

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 1 listopada 2019

Polacy Nie oglądajcie telewizji, czytajcie książki... Zastanówcie się kto sprzedał...
~WolnaPolska
1

dodano: 30 października 2019

Dwa tysiące pięćset plus Szwajcarzy w referendum wypowiedzieli się przeciwko programowi 2500+. 2500...
~Skydiver
18

dodano: 19 października 2019

Kaczyński : w Polsce co drugi mężczyzna jest mizernym pijaczyną O tym jak bardzo bolszewizm gardzi Polakami, Polacy mieli okazje przekonać...
~Skydiver
-

dodano: 30 października 2019

Zabójstwo prezydenta Za zabójstwo Prezydenta Gdańska odpowiadają Ci sami ludzie którzy od ponad...
~M.D.
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 29 października 2019

Polegaj jak na Zawiszy. Facet na codzień chodzący w czapce Legionistow Pilsudskiego, z orzelkiem w...
~anonim
10

dodano: 26 października 2019

PiS : kłamaliśmy wczoraj, kłamiemy dziś Prawo i Sprawiedliwość uważa za zasadne obniżenie wieku rozpoczynania szkoły...
~Skydiver
33

dodano: 21 listopada 2016

PiS zmienia wyniki wyborów w Polsce Partia PiS przegrała wybory do Senatu. Ponieważ nie udało się jej skorumpować...
~Skydiver
25

dodano: 21 października 2019

POKO zmienia wyniki wyborów w Polsce W trosce o najwyższą jakość demokracji w Polsce, przedstawiciele POKO...
~sa∂yl
2

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 22 października 2019

Kawał Dudy No więc tak, zimą to chyba było, jak jechali saniami ten no... Amerykanin,...
~jaq
-

dodano: 21 października 2019

Post adresuję do domorosłych ekologów. Właśnie dostałam informację, że mój piękny las na Podlasiu, będący w rękach...
~nurek szambowy
-

dodano: 20 października 2019

Zakazać menstruacji ! W neo-bolszewickiej Drugiej Peerel edukacja seksualna będzie zakazana. Teraz...
~Skydiver
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 19 października 2019

Jest dobrze :) No to pięknie pozamiatane. I co na to jackuku i sklejko-dykta powiedzą?
~smakosz kaszanki
23

dodano: 13 października 2019

Czemu Czemu prawo w sopocie jest inne?
~Tomasz
-

dodano: 15 października 2019

PiS : Polacy będą w Polsce piętnowani Jak sobie strzelić w stopę tuż przed wyborami ? Otoz tak jak Jaroslaw...
~Skydiver
2

dodano: 10 października 2019

Wiem, bo czytam GW i oglądam TVN Adamowicz był czysty jak łza, tak jak i Adamowiczowa, która w dodatku jest...
~smakosz kaszanki
21

dodano: 4 października 2019

Kaczyński i pistolecik Bolszewicki przywódca, Towarzysz Kaczyński porusza(ł) się po Sejmie z...
~Skydiver
-

dodano: 9 października 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry