Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Konkurs na głupka dnia w Partii nowy temat W Partii trwał dziś konkurs na głupka dnia. Pretekstem do konkursu był...
~Skydiver
195

ostatnia odp. 54 minuty temu

dodano: 15 lipca 2016

masturbacja zamiast konstytucja nowy temat Mam propozycję dla wszystkich osób kwestionujących działania pana...
~łowca absurdów
5

ostatnia odp. 10 godzin temu

dodano: 10 marca 2019

Jak bolszewicy z PiS zabijają polskie firmy nowy temat Wprowadzony przez bolszewicki tzw. Rząd zakaz handlu w niedziele uderza w...
~Skydiver
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 23 marca 2019

M. Adamowicz dwójką na liście PO w wyborach do PE ? nowy temat Mam nadzieję że to fakenews. Trudno to komentować bez potwierdzenia...
~jaq
26

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 17 lutego 2019

~Skydiver
2

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 21 marca 2019

Skąd to się wzięło ? nowy temat 38 milionów Polaków jest obecnie zakładnikami jakiegos tam epizodu w życiu...
~Skydiver
14

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 19 marca 2019

Gdzie ja mieszkam? nowy temat Wszystkich Gdańszczan, którzy chociaż przez moment chcieli by się poczuć jak...
~Marek
7

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 20 marca 2019

Wypadki komunikacyjne bolszewickiej władzy II PRL nowy temat Bolszewicka władza w II PRL postępuje zgodnie z zasadą opisana w powieści...
~Skydiver
53

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 26 stycznia 2017

Jestem uczciwy jak Kaczyński. nowy temat Dziś byłem rano u fryzjera. Na koniec fryzjer mówi : „Należy się 50 zł” Ja mu...
~Skydiver
62

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 30 stycznia 2019

Partia ma problem. Duży problem nowy temat Pierwszy Sekretarz PiS mówi „NIE” atakowi na dzieci. Jak się okazuje...
~Skydiver
4

ostatnia odp. 4 dni temu

Pisarz wyproszony z pociągu po oskarżeniu o homofobię nowy temat Paranoja ma się dobrze w Polsce, nie tylko w Australii. W Australii jednak...
~łowca absurdów
15

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 14 marca 2019

Co wy z tą masturbacją ? nowy temat Partia Bolszewicka przystąpiła do ataku. Jest to atak słowem ‚masturbacja’ w...
~Skydiver
1

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 19 marca 2019

Zaplanowane wydarzenie w Gdańsku -13.01.2019 r. nowy temat Wydarzenie na scenie Targu Węglowego w Gdańsku -13.01.19 r. ,musiało zostać...
~dociekliwy
46

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 11 marca 2019

Scena w Gdańsku-światełko do nieba 13.01.2019 r. Zobaczcie jak łatwo jest manipulować społeczeństwem. W Polskę ,ale nie tylko...
~dociekliwy
1

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

Jojo błysnął Jojo Brudziński (znany z dokonywania drobnych rozbojów i kradzieży)...
~Skydiver
3

Morawiecki kłamie Platforma Obywatelska pozwała Morawieckiego w trybie wyborczym. Chodziło o...
~Skydiver
6

dodano: 20 września 2018

Dlaczego były kandydat na prezydenta Gdańska nie ma zwolenników? Pan Kacper P. ubiegał się o urząd prezydenta Gdańska. Przegrał. Dlaczego...
~P
2

dodano: 8 marca 2019

Być bezrobotnym jak Płazyński Towarzysz Brudziński, postpezetpereowski nominat partyjny powiedział ostatnio...
~Skydiver
1

dodano: 8 marca 2019

Żołnierze Wyklęci : akcja w Wierzchowinach 6 czerwca 1945 zamordowano 194 osoby, w tym : 45 mężczyzn, 65 dzieci od...
~Skydiver
2

dodano: 4 marca 2019

Akcja ratunkowa Pawła Adamowicza .Błędna decyzja lekarzy ? Artykuł ukazał się 5.03.2019 r na stronie głównej W P wiadomości ,autor...
~dociekliwy
-

dodano: 5 marca 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry