Widok

Fajnopolacy pochowali głowy w piasek

Demokracja poszła się czochrać i co wy na to ? Maska spadła z Uśmiechniętj Polski ? I został tylko grymas ?

Pozamykacie się w bańkach i smartfonowej rzeczywistosci cyfrowej ? Widać w s24, że zwolennicy tej wladzy gdześ się pochowali w swoich norkach i wyczekują.

Przeczytajcie to, bo rzeczywistość was dopadnie prędzej niż później:

https://wpolityce.pl/polityka/697371-ujawniamy-list-ks-olszewskiego-grozbybluzgi-wspolwiezniow

Więźniowie polityczni pojawili się w Polsce już za pierwszych rządów Tuska. Wtedy przymykaliście na to oko i tak trwało powolne, systematyczne gotowanie żaby. Dopuściliście do tego, że teraz ten reżim zradykalizował się jeszcze bardziej, więc trzeba robić wszystko, ROBIĆ, nie gadać, żeby go obalić.

https://niezalezna.pl/polska/fala-komentarzy-po-wstrzasajacym-liscie-ksiedza-olszewskiego-z-aresztu-sprawa-zajmie-sie-rpo/521307

Czego oczekiwać od postkomunistów o ubeckich tradycjach ?

https://wpolityce.pl/polityka/697284-komunizm-wrocil-mocne-reakcje-na-list-ks-olszewskiego

Siedziałem w pudle w stanie wojennym, i wiem jak ta ubecja potrafi umilać życie uwięzionym, szczególnie tym politycznym. Ale wtedy wszyscy więźniowie byli nastawieni antykomunistycznie. Teraz, jak wiadomo, siedzi tam żelazny elektorat Platformy, więc może być nieciekawie.

Brawo, chłopcy i dziewczęta z Jagodna i Wilanowa, brawo wy, to wam, waszym kompetencjom politycznym, zawdzięczamy tych więźniów.

Najwyższy czas uświadomić sobie, że do wladzy doszli psychopaci i socjopaci i ze należy ich usunąć i pozamykać.

Warto przy okazji zwróćić uwagę na pewną rzecz charakterystyczną. Nie przepadam za Rosjanami, ale nie da się ukryć,że zawsze znajdowali się w Rosji twardzi ludzie, nie lękający się wystąpić w pojedynkę przeciw systemowi. Sacharow, Sołżenicyn, Bukowski. Dlaczego w Polsce brak takich ludzi, bo Ryszard Kukliński był wyjątkiem. Owszem była Solidarność, czyli kupą panowie, kupą, ale chodzi mi tu o indywidualną odwagę cywilną. A z tym jest cieniutko, cieniutko.

Życie stawia was przed egzaminem. Zobaczymy czy go zdacie czy oblejecie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Twój bohater sprzeniewierzył pieniądze, które powinny wspierać ofiary przestępstw. Zrobił to wraz z koleżkami, którzy woleli wypuścić z więzienia ojca -pedofila, zamiast zapewnić jego ofierze wsparcie na start.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Był pan przy tym jak sprzeniewierzył ?
Pan wierzy po raz n-ty propagandzie tych złodziei i oszustów ?
A może pan też ma coś za uszami i dlatego wspiera złodziei i woła "Łapaj złodzieja "?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Twoi pisowscy koledzy ze Strefy, koledzy Skiby i cała reszta złodziejskiego nasienia też pójdziecie siedzieć. Kwestia czasu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skiba ? O kim mowa ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć stary komuchu ! Aż usiadłem z wrażenia , gdy przeczytałem o Tobie, że siedziałeś w więzieniu w stanie wojennym. Z pewnością możesz to udowodnić. Tak więc czuj się jak partner w pokerze, który usłyszał : sprawdzam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Naukowcy z UW przedstawili dowody potwierdzajace powszechnie postrzegane zjawisko agresywności ludzi z antypisu, co widać w zachowaniach każdego 10 miesiąca w Warszawie, awanturach w restauracjach czy ulicznych bójkach. Na portalach internetowych takich jak ten także to widać doskonale. Brak argumentów intelektualnych zastępuje się bijatyką.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A gdzie ty widzisz u mnie agresję ? Gdzie te dowody o twoim rzekomym areszcie w stanie wojennym ? Chyba że byłeś wzorem swojego idola, pod szafą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A dowodów "kombatanckiej" przeszłości łowcy jak nie było, tak nie ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Polityka

To co było hasłem, staje się faktem. (5 odpowiedzi)

Pisiarze bardzo nie lubią tego hasła, które w dosadny sposób nazywało, co z nimi zrobimy. Na...

Gdynia - Na kogo głosować? (3 odpowiedzi)

Chciałem głosować na Szczurka ale wszyscy są do niego negatywnie nastawieni nagle, więc już nie...

do góry