Widok

Bonus powitalny jak z nim grać, aby zarobić

Cześć wszystkim. Chciałbym dowiedzieć czy można zarobić, na bonusach powitalnych w kasynach online? Zarejestrowałem w kasynie, które oferowało 200% bonusu meczowego dla nowych użytkowników i 150 free spinów do slotów, pomyślałem że to dość świetna oferta. Dokonałem wpłaty, zacząłem grać i już potem zrozumiałem, że WR bonusu nie dają żadnej możliwości uzyskania przynajmniej minimalnego zysku. WR wynosi 45x, i to jest za wysokie. Co więcej obrócić bonus trzeba w ciągu 6 godzin
Czy jest tu ktoś, komu udało się spełnić takie warunki bonusu powitalnego w kasynie i coś zarobić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczywiście że nigdy nie obrócisz ten bonus bo 45x to super za dużo. Taki bonus to po prostu wabik dla nowicjuszy lub randomowych gości. Z takim bonusem nie tylko nic nie wygrasz, ale i swój depozyt przegrasz, 100%. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o bonusach, mogę polecić stronę nowekasyna, znajdziesz tam wiele przydatnych informacji na ten temat w przewodnikach. Otwórz stronę o bonusach i przeczytaj ją. Ja tam zwykle wybieram kasyno do gry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie bardzo lubię takie warunki. Naprawdę nigdy nie zarobisz na nich pieniędzy i nie będziesz miał żadnej zabawy. Myślę, że lepiej sprawdzić gdzie znajduje się krótki opis wszystkich darmowych gier slotowych. Lepiej jest wcześniej zapoznać się z wszystkimi warunkami i zasadami gry. A potem grać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie jestem zwolennikiem hazardu. Ale mogę powiedzieć na pewno, że takie warunki są całkowicie niekorzystne. Lepiej jednak najpierw zapoznać się z warunkami. Mój brat gra od czasu do czasu w gry hazardowe i zazwyczaj zagląda tutaj https://gryonline2.pl/automaty-za-darmo w poszukiwaniu krótkich informacji o każdej grze. Jeśli któreś z pojęć go myli, nie podejmuje ryzyka. Wiem, że lubi gry z darmowymi slotami. Ale i tak ich nie rozumiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Kiedy mówią odpocznij przez X dni, czy mają na myśli całe pełne 24 godziny na dobę? (3 odpowiedzi)

Na przykład reżimy biegania często mówią, że należy odłożyć 2 dni odpoczynku bez biegania....

łucznictwo (3 odpowiedzi)

czy ktokolwiek wie gdzie w trójmieście jest jakiś klub łuczniczy???na tyle komercyjny, żeby mozna...

Martes Sport- nie uznana reklamacja. (96 odpowiedzi)

Po 5 miesiącach niezbyt intensywnego regularnego biegania, cholewka w bucie Nike przetarła się....

do góry