Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Niezadowolony klient - opinia wątek zamknięty Nie polecam. Zamówiłam książki i opłaciłam z góry 10 maja br.. Nie wywiązali...
~Niezadowolony klient
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 maja 2020

Edyta - opinia wątek zamknięty Od ponad tygodnia czekam na moją paczkę i nic - nie można się dodzwonić, nikt...
~Edyta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 maja 2020

Nie dla każdego wątek zamknięty Zgadzam się z poniższymi opiniami, starsza pani nie należy do sympatycznych...
~Pachnidło
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 stycznia 2015

Nie polecam!!!! wątek zamknięty Dawno nie spotkałam się z takim chamstwem i brakiem szacunku do innego...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 grudnia 2014

Polecam :) wątek zamknięty Polecam, naprawdę to dobry Antykwariat, miła atmosfera zawsze znajdę to czego...
~stała klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 czerwca 2014

Rozczarowanie wątek zamknięty Niestety, ocena ogólna wypada raczej przeciętnie. Pochwalić można organizację...
~Szymon
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 stycznia 2014

Obskurantyzm i zarozumialstwo wątek zamknięty Pani obsługująca klientów, starsza kobieta, bardzo nieprzyjemna, zniechęca do...
~Andrzej Michalczyk
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 listopada 2013

rodem z epoki PRL wątek zamknięty w ubiegły piątek weszłam do antykwariatu z dwiema ciężkimi torbami słowników...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 września 2013

Wszystko fajnie by było, gdyby nie ta chamska obsługa wątek zamknięty Antykwariat posiada dobry asortyment i przystępne ceny, ale szanowne panie...
~OŻeszKu...
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2013

radzę omijać z daleka wątek zamknięty Obsługa traktuje klientów jak intruzów , ta starsza Pani zapomniała że dzięki...
~ewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry