Te smaki pieszczą podniebienie!Do tych którzy piszą bzdury: Tą kuchnie trzeba znac, lub zapytać o pomoc w dobraniu potrawy,smaki potraw baaaardzo się różnią,więc każdy znajdzie swojego konika!Tylko warto poszukać.
Polędwiczki wołowe w sosie czosnkowym, ryba "wiewiórka" i dodamy ryż z warzywami=boski zestaw!!!A jak dodamy do tego kieliszek chińskiego wina sliwkowego, to dostaniemy orgazmu kubków smakowych!!!Jadamy taki zestaw od 6 lat, i nawet do głowy nie przycodzi go zmieniać. UWAGA:Smak potraw od 6 lat,też sie nie pogorszył-zawsze smakuje BOSKO!!!Wielkie Brawa i Szacunek dla kucharza!!!