Jako nowa klientka Naba House pół roku temu miałam przyjemność poznać Panią Dorotę Zielińską agentkę nieruchomości z tego biura. Od samego początku do wzajemnej współpracy podeszła w sposób profesjonalny, rzetelny i sumienny. Pani Zielińska posiada bardzo dużą wiedzę o rynku nieruchomości. Potrafi przekazać tę wiedzę klientowi, wspierając go w każdym aspekcie związanym z wyszukaniem i umową zakupu mieszkania. Dzięki jej pracy i dużym zaangażowaniu zawarłam bardzo korzystną dla mnie transakcję. Pani Zielińska z własnej inicjatywy pomagała mi też załatwiać sprawy wykraczające poza zawartą umowę współpracy, np. w Urzędzie Miasta i we wspólnocie mieszkaniowej. Poza tym Pani Zielińska w kontaktach z klientem wykazuje się kulturą osobistą, od pierwszego spotkania wywarła na mnie dobre wrażenie i wzbudziła zaufanie. Jest cierpliwa i wyrozumiała dla klienta, poświęca wiele czasu i uwagi na wyjaśnianie wszystkich szczegółów dotyczących konkretnej prezentowanej nieruchomości oraz przepisów związanych z zakupem. Jest łatwo dostępna dla klienta, punktualna, zawsze oddzwania, poświęcała mi czas również w dni wolne od pracy. Serdecznie polecam Panią Dorotę Zielińską jako bardzo dobrego agenta!