Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Romuald Osipowicz - ocena nowy temat Cudowna współpraca z Panią Kasią!
~Romuald Osipowicz
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 19 marca 2024

Bożena Słodczyk - ocena Jako nowa klientka Naba House pół roku temu miałam przyjemność poznać Panią...
~Bożena Słodczyk
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 1 marca 2024

Andrzej - ocena Sprawna i bardzo profesjonalna obsluga
~Andrzej
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 20 lutego 2024

Marcin K. - ocena Serdecznie polecam współpracę z Naba House. Proces sprzedaży mieszkania...
~Marcin K.
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 28 października 2023

Ania - opinia Bardzo polecam współpracę z Naba House. Są bardzo skuteczni. Szczególnie Pani...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 17 sierpnia 2023

Grazyna - opinia Ostatnio przeżyłam ,,senioralna,, przygodę życia związana ze sprzedażą mojego...
~Grazyna
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 22 lipca 2023

Artur - opinia Korzystałem z Biura Naba House przy sprzedaży swojego mieszkania. Pani Dorota...
~Artur
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 20 lipca 2023

A. N. - opinia W maju 2023 z pomocą Pani Doroty Zielińska z agencji Naba House kupiliśmy...
~A. N.
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 3 lipca 2023

Sylwia - opinia Profesjonalna , rekordowa obsluga Agencji Naba House ! Zaangazowanie , mila...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 17 czerwca 2023

Barbara - opinia Współprace z biurem w osobach p Ewy i p Kasi mogę podsumować w kilku słowach;...
~Barbara
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 4 maja 2023

Elżbieta - opinia Obawiałam się wielu nieprzewidywalnych problemów związanych z transakcją - i...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 grudnia 2022

Lucjan Siwczyk - opinia Już drugi raz w ostatnich kilku latach mieliśmy przyjemność korzystać z usług...
~Lucjan Siwczyk
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 grudnia 2022

Ania - opinia Kontakt i obsługa rewelacyjna, do tego szybka. Pani Kasia pomogła nam wynająć...
~Ania
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 listopada 2022

Ewa O. - opinia Biuro Nieruchomości naba house poleciła mi koleżanka jako solidną wiarygodną...
~Ewa O.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 listopada 2022

Elżbieta, Cezary - opinia Serdecznie polecam usługi Agencji Naba House, szczególnie profesjonalizm i...
~Elżbieta, Cezary
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 października 2022

Ewa i Krzysztof - opinia Mieliśmy przyjemność skorzystać z usług Agencji nabahouse. Współpracować z...
~Ewa i Krzysztof
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 października 2022

Piotr - opinia Jestem bardzo zadowolony z obsługi Biura Naba House. Pani Kasia to bardzo...
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 października 2022

Zadowolony klient - opinia Bardzo miła profesjonalna obsługa . Jestem bardzo zadowolona ze współpracy...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 października 2022

Danusia i Piotr - opinia Od samego początku współpracy kontakt z Panią Katarzyną Dowgiałło-Edel wysoce...
~Danusia i Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 września 2022

Paweł - opinia Sprzedaż mieszkania - kupujący znaleziony w przeciągu miesiąca, przy...
~Paweł
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 września 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry