Widok

Brak kompetencji.

Brak kompetencji po stronie kobiety przyjmującej zlecenia. Kobieta ta nie umie znaleźć części zamiennych ogólnie dostępnych na rynku. Sam podałałem kobiecie linki do części zamiennej. Później okazało się że część przyszła uszkodzona. Kobitka zaproponowała mi wymianę na część używaną z zarysowaniem ale w tej samej cenie co nówka !!! Oczywiście zrezygnowałem z usługi. Bezszczelna propozycja wyprowadziła mnie z równowagi. Po dwóch tygodniach odebrałem sprzęt i sam załatwiłem sprawę w 3 dni (od zamówienia towaru na najpopularniejszym serwisie aukcyjnym do naprawy sprzętu - 3 dni w serwisie w miejscowości Trąbki Wielkie) Ogólna ocena = mierna.
Moja ocena
obsługa: 3
 
jakość usług: 1
 
terminowość: 1
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 3
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Panie Rafale. Dziękuję za opinię. Rozumiem, że Pana złość wynika głównie z faktu uszkodzenia pożyczonego aparatu, ale to nie powód żeby tak zmyślać.

Obaj wiemy, że nie naprawił Pan aparatu w kilka dni w serwisie w Trąbkach, bo po pierwsze nie ma tam serwisu, a po drugie aparat odebrał Pan od nas w dniu wystawiania opinii.

Co zaś do części, to w chwili gdy my sprawdzaliśmy, była niedostępna. Pan sprawdzał za jakiś czas i jej status zdążył się zmienić. Proszę mi uwierzyć, że skoro działamy już 35 lat, to umiemy zamawiać części 😄

Element, który proponowaliśmy po otrzymaniu tego uszkodzonego również był nowy i pochodził z tej samej hurtowni, a ryska była minimalna i niewidoczna przy podświetleniu. Zaproponowaliśmy to, bo zależało Panu na czasie, a na tamten moment nie było innej opcji. Był Pan poinformowany o cenie jaką nam zaoferowano i rysce. Mógł Pan się zgodzić lub nie.

Z naszej strony wszystko było uczciwe i transparentne, a w każdej chwili mógł Pan liczyć na dodatkowe wyjaśnienia.

Życzę więcej spokoju i mam nadzieję, że uda się Panu naprawić aparat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry