Serwis RTV

Naprawa i serwis RTV

Gdańsk, Roberta Schumana 37

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piotr - opinia wątek zamknięty Plus: - szybka naprawa Minusy: - koszt naprawy nieadekwatny do uszkodzenia...
~Piotr
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 maja 2021

Barbara z Gdyni - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękuję za szybką i profesjonalną naprawę telewizora Samsung. Jestem...
~Barbara z Gdyni
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 listopada 2020

Marcin - opinia wątek zamknięty Wczoraj oddałem pilota do naprawy, dziś odebrałem działa jak nowy cena super...
~Marcin
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 października 2020

Piotr - opinia wątek zamknięty fachowo i solidnie. Telewizor Samsung zyskał drugie życie. Oczywiście zepsuł...
~Piotr
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 stycznia 2020

Bardzo polecam. wątek zamknięty Właśnie odebrałem z naprawy telewizor LG. Diagnoza - padło podświetlenie...
~Jakub
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 grudnia 2016

W zupełności polecam ten serwis. Monitor do naprawy oddałem pod ... wątek zamknięty W zupełności polecam ten serwis. Monitor do naprawy oddałem pod koniec dnia i...
~Patryk od Monitora
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2016

Naprawa Audio wątek zamknięty Dwukrotnie naprawiałem sprzęt audio w 3SOLID CD oraz wzmacniacz, za każdym...
~Przemek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 czerwca 2016

Wyjątkowa elastyczność wątek zamknięty Złośliwość rzeczy martwych spowodowała, że telewizor popsuł nam się tuż przed...
~Adam, Gdańsk-Chełm
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2016

Brak kompetencji. wątek zamknięty Brak kompetencji po stronie kobiety przyjmującej zlecenia. Kobieta ta nie...
~Rafał
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 lutego 2016

Profesjonalizm wątek zamknięty Bez zastrzeżeń!
~Piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2015

Piotr - opinia wątek zamknięty Trafiłem do punktu przypadkowo gdy mój TV trafił tam w ramach gwarancji...
~Piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 stycznia 2015

Bardzo zadowolony wątek zamknięty Oddałem subwoofer i jestem bardzo zadowolony z naprawy i obsługi. Informacje...
~Maciej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 października 2014

POLECAM wątek zamknięty Polecam ten punkt naprawy sprzętu RTV ! Moim zdaniem jeden z najlepszych w...
~Waldemar
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 czerwca 2013

Polecam wątek zamknięty Zadzwoniłem w godzinach przed południowych,żeby zasięgnąć informacji.Po 18tej...
~Maki
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 lipca 2010

szybko i profesjonalnie wątek zamknięty Wszystko ok, oddałam aparat z prośbą o bardzo szybką naprawę i po 2 dniach...
~chinka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 lipca 2010

kb - opinia wątek zamknięty konkretnie i sprawnie.. w serwisie naprawiono mi aparat fotograficzny i...
~kb
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 czerwca 2010

Polecam :> wątek zamknięty Polecam :>
~Marta
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 lutego 2010

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Bardzo dobry serwis. Serwisant, mimo iż trochę spóźniony, okazał się...
~P.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 grudnia 2009

to jest super serwis! wątek zamknięty W wakacje uszkodził mi się aparat pożyczony od mojego brata. Brat nagle...
~k.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 października 2009

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Mogę tą firmę tylko chwalić. Z powodu zbliżającego się wyjazdu bardzo...
~Emilia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
22

postów

20

wątków

do góry