Widok

Brak profesjonalizmu

Witam, korzystalem z tej firmy przy montażu drzwi. Drzwi zostaly nie wstawione do końca gdyż stan surowy domu nie pozwalal na wiecej, posadzka byla wylana ale nie bylo jeszcze kafelek. Calosc zaplacilem majac nadzieje ze w/w firma przyjedzie po polozeniu kafelek celem wykonczenia uslugi. lPodalem informacje pracownikowi tej firmy jaka grubosc ceramiki przewiduje i on mial zostawić odpowiednia wysokosc. Po zamontowaniu podlogi sie okazalo ze szpara jest ogromna i wiatr hula pod drzwiami. Poprosilem szefa tej firmy by sprowadzil ekipe montazową celem wyjasnienia i wykonczenia. Spotkalem sie z taka reakcja jakby parobek dzwonil do ksiecia, ze ja wogole jeszcze czegos wymagam i ze to wszystko jest moja wina, ale laskawie moze poda telefon do ekipy montazowej. Ekipa po miesiacu przyjechala i stwierdzila ze nic nie wskura, ze to moja wina ze tak to wyglada i sam mam sie zajac za wlasne pieniadze problemem. Wydaje mi sie ze mimo wszystko chyba inaczej powinna wygladac usluga montażu, wg mnie nie skonczenie swojej pracy to nie jest nalezycie wykonanie zadania. Oczywiscie sam zostalem z problemem, nawet nie dostalem grosza zadoscuczynienia.
Moja ocena
obsługa: 2
 
asortyment: 4
 
przystępność cen: 4
 
czas realizacji: 3
 
ocena ogólna: 1
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ten Pan sam okreslił poziom obsadzenia drzwi,był cały czas przy montażu i wszystko zatwierdzał. Na koniec podpisał protokół prawidłowego wykonania montażu. To,że ma się źle wylane posadzki najlepiej obwinić firmę, która kilka miesięcy wczesniej montowała drzwi. Szczytem braku profesjonalizmu jest brak wiedzy przez tego Pana. Tak jest jak się buduje bez nadzoru profesjonalnego kierownika budowy, bo będzie taniej. Powodzenia drogi inwestorze.

Montażysta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na chwile obecną budowa domu bez profesjonalnego kierownika budowy nie jest mozliwa w Polsce wiec prosze nie pisać takich bzdur. Kierownik budowy jest caly czas w czasie wykonywania kolejnych etapów budowy. Moja wiedza nie jest w chwili obecnej najwazniejsza bo nie ja jestem wykonawcą tylko Pan i to Państwo powinni obsadzić drzwi tak jak wskazałem. Zostało to wykonane nie rzetelnie i o tym pisze, przy obsadzeniu drzwi mieliscie wziasc pod uwage przyszla posadzkę tymczasem zrobiliscie to nie profesjonalnie a co najgorsze nie poprawiliscie błędów kiedy prosiłem. Posadzka była wylana własciwie zgodnie z założeniami co widać chociazby przy drzwiach balkonowych gdzie szpar nie ma, na szczescie wykonywala to mi profesjonalna firma.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry