Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
VanDerTom - ocena Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za solidną robotę i montaż 6 szt...
~VanDerTom
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 7 lutego 2024

Tomek - opinia Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi jak i samego wykonania usługi,demontaż...
~Tomek
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 6 września 2023

Krzysiek B. - opinia Super firma, rewelacyjna ekipa montażowa, szybko i sprawnie dwóch panów...
~Krzysiek B.
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 5 lipca 2023

Robert - opinia Firmę z czystym sumieniem mogę polecić. Namiar dostałem od kolegi który już...
~Robert
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 listopada 2022

Beata - opinia Wczoraj wstawione drzwi wewnętrzne w nowym mieszkaniu w Pruszczu. Trafiłam na...
~Beata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 listopada 2022

Kasia - opinia wątek zamknięty Zamówione 8 drzwi wewnętrznych podczas remontu domu. W biurze uprzejmy...
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 sierpnia 2021

Agata - opinia wątek zamknięty Firmę poleciła mi koleżanka, bardzo zadowolona z ich usługi. Nie zawiodłam...
~Agata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 czerwca 2021

ocena ogólna wątek zamknięty Szef firmy bardzo sympatyczny ,Panowie monterzy także . Wszystko wykonane z...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 sierpnia 2019

Wporzo firma wątek zamknięty Duży wybór. Mogliśmy próbnik wziąść do domu żeby zobaczyć jak fakty nie...
~Przemek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 listopada 2017

Dobra firma wątek zamknięty Zakres doradztwa super. Pan który był na pomiarze zwrócił uwagę na rzecz...
~Przemek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 listopada 2017

Wymiana okna balkonowego wątek zamknięty Polecam firmę mawik. Rzetelna obsługa. Fachowe doradztwo. Podejście do...
~K
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lipca 2016

jak najbardziej polecam wątek zamknięty Polecam firme i obsługe, przy zamówienu bardzo pomagają i chetnie poradzą,...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lutego 2016

Niby to tylko okna wątek zamknięty Okna skrzynkowe, trudne do wymiany i obróbki - usługa wykonana solidnie w...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 października 2015

Bardzo solidna firma wątek zamknięty Wymieniałem z powodzeniem i zadowoleniem za pośrednictwem firmy MAWIK, okna...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 września 2015

Rewelacja wątek zamknięty Firma godna polecenia. To kolejny raz, gdy korzystaliśmy z usług firmy Mawik...
~Marzena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2015

POLECAM wątek zamknięty Korzystaliśmy z usług tej firmy przy wymianie okien i parapetów w lipcu tego...
~Janek i Asia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 września 2014

ZADOWOLONA wątek zamknięty Z usług firmy Mawik korzystam juz po raz kolejny i zawsze jestem bardzo...
~Irena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 września 2014

Brak profesjonalizmu wątek zamknięty Witam, korzystalem z tej firmy przy montażu drzwi. Drzwi zostaly nie...
~Marcin
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2014

szybko, solidnie , sensowna cena wątek zamknięty w maju 2014 firma Mawik wstawiła okna wraz z parapetami w moim nowobudownym...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2014

Źle wstawione okna wątek zamknięty Dwa okna narożne zostały zamontowane za wysoko, przez co między ramą a...
~Grażyna Więcek
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 maja 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry