Widok

Brak slow

Czekalam na paczke ktora miala byc doreczona w ciagu 2 dni. Kurier ani razu nie zadzwonil. Zaczelam sledzic paczke . Zgodnie z informacja w dwoch pierwszych terminach nie bylo mnie w domu. Bylam zdziwiona brakiem telefonu przed dostarczeniem. Trzeci termin ostateczny . Ku mojemu zdziwieniu w inform.sledzenia paczki napisano iz zostala odeslana . Moze to normalne procedury? Tylko dlaczego bezczelnie ktos klamie iz przy dwoch probach (roznych godzinach) nie bylo dostarczenia SKORO BYLAM W DOMU!!!????? CZEKALAM NA PACZKE LECZ JEJ SIE NIE DOCZEKALAM. Oczywiscie paczka byla nie oplacona i finansowo nie ponioslam kosztow. Jednak falszowanie rzeczywistosci jest karygodna!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Regularnie mam problem z GSL, DPD
jestem w domu - a na stronie śledzenia - odbiorca nie obecny. Jak już zadzwonię, czy napiszę skargę do spedycji to "pomylkowo", i kierownictwo przeprowadzi rozmowę. A potem znów to samo..... Najlepsze jest, to, ze spodziewam się paczki, jestem w domu a kurier uważa, że paczka do mnie do niespodzianka. Nie wiem, że coś do mnie jest. Jeśli tylko mogę wybieram paczkomat, ale nie zawsze mam tą uslugę dostępną. Nie jesteś sama w swoim problemie.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry