UPS Polska

Firmy kurierskie

Gdańsk, Wodnika 50

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Adam - ocena Staram się unikać zakupów gdzie dostawa jest za pomocą tego kuriera jak...
~Adam
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 19 stycznia 2024

kuba - ocena Człowiek pracuje z domu, a tu 3 niedostarczenia. Ktoś to powinien zgłosić do...
~kuba
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 30 listopada 2023

Piotr - ocena Jestem szczerze zażenowany, że firma zapewniająca tak tragiczną jakość usług...
~Piotr
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 23 listopada 2023

Gd - opinia Tragedia, kurier notorycznie wozi przesyłki do punktu odbioru zamiast...
~Gd
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 2 sierpnia 2023

shs - opinia Pierwszy raz spotkałem się z wulgarnym kurierem. Brak szacunku, brak pomocy,...
~shs
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 grudnia 2022

Grażyna - opinia Najgorsza firma kurierska, z jaką miałam do czynienia Dwa dni czekałam na...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 sierpnia 2022

Kasia - opinia wątek zamknięty Tragedia.....Kurier twierdzi że był...a nie był wcale i oddał paczkę.Porażka...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 grudnia 2020

Beata Glica - opinia wątek zamknięty Niestety jak wyżej nie ma kontaktu, że dostarczą paczkę lub telefonu. 3 razy...
~Beata Glica
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 sierpnia 2020

Najsłabsza słabość wątek zamknięty Nie zwykłam wystawiać opinii firmom w internecie, ale kiedy człowiek siedzi...
~M.
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 stycznia 2019

eK - opinia wątek zamknięty Infolinia to fikcja. Nie istnieje. Kurier nie zadzwonił w związku z...
~eK
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 kwietnia 2020

ssssssss - opinia wątek zamknięty danego dnia, którego miała być paczka nikt się nie odezwał. następnego dnia...
~ssssssss
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 marca 2020

Tomasz - opinia wątek zamknięty Najwieksze syf jesli chodzi o firmy kuerierskie. Inpost ma powiadomienia co...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 marca 2020

Wojtek - opinia wątek zamknięty Pierwszy raz spotykam sie ze kurier nie dzwoni przed przyjazdem. Misialem...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 marca 2020

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Po 1,5 godziny od rzekomej próby dostarczenia paczki - SMS z informacją, że...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 grudnia 2019

Niezadowolony klient - opinia wątek zamknięty Firma niekompetentna od dwóch tygodni czekam na przesyłkę która miała dotrzeć...
~Niezadowolony klient
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 listopada 2019

Nie polecam wątek zamknięty Brak szacunkowego przedziału czasu dostarczenia przesyłki, brak możliwości...
~Paulina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 października 2019

Robert - opinia wątek zamknięty Handlowcy i kierownicy porażka proponuje trochę ogłady i szacunku dla klienta.
~Robert
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 sierpnia 2019

Kurier nawet nie zadzwonił domofonem wątek zamknięty Paczka od razu przekierowana do punktu odbioru. Telefon? Nie, UPS nie dzwoni....
~Michał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 sierpnia 2019

Omijac szerokim lukiem! wątek zamknięty Gdyby ups prowadzil pizzerie, serwowalby niedopieczone sandaly z dna rzeki......
~Studio
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 lipca 2019

Najgorsza firma kurierska ever wątek zamknięty Zamówiłam komputer przenośny. Status: przesyłka odebrana. Ale ja jej nie mam,...
~pa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 lipca 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
141

postów

118

wątków

do góry