Widok

Brak słów żenada i wstyd

Pan który projektuje to niema żadnej praktyki .Projektuje gotowe moduły kuchni jak najprościej bez wysiłku nie wkłada serca do tego co robi ,aby szybko i następny proszę ,chyba ma upusty na wenge bo tylko taka kolorystyka się liczy i nie słucha o co mi chodzi.Jeżeli chodzi o wykonanie to :tego nie da rady lub my takich rzeczy nie robimy,a jak już chodzi o szafę to odeśle do kolegi.Wstyd żeby takie mieć podejście .Tą firmę szczerze nie polecam!!
Moja ocena
KAMA kategoria: Meble kuchenne
obsługa: 1
 
oferta: 3
 
jakość asortymentu: 2
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 1
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Dzień Dobry nazywam się Jacek Makuch i jestem współwłaścicielem firmy KAMA, proszę o kontakt osobę która wpisała powyższą opinię celem wyjaśnienia sprawy. Do niedawna współpracował z nami p.M. K., który został zwolniony z pracy ponieważ jego podejście do pracy było zbyt lekceważące. Podejrzewamy, że to on może być autorem powyższego wpisu, ponieważ po zerwaniu współpracy stwierdził, że będzie pisał same złe rzeczy na temat firmy i być może jest to jego pierwszy krok w tą stronę. Niemniej jednak proszę o kontakt osobisty lub telefoniczny tel. 58 683-07-00 lub 607-217-316 celem wyjaśnienia zaistniałej sytuacji, nadmienię tylko, że zarówno w bazie naszych klientów ani w bazie osób które robiły u nas kiedykolwiek wyceny nie mamy żadnej osoby imieniem Artur jaki Jolanta, co utwierdza nas w przekonaniu że to właśnie p.Michał może być autorem powyższego tekstu. Musieliśmy zwolnić p.Michał z pracy ponieważ okazał się osobą która nie traktuje swoich osowiązków w sposób profesjonalny co kłuci się naszym podejściem do klienta i polityką firmy. Sprzedajemy meble kuchenne i szafy nie od wczoraj, wykonujemy szafy i kuchnie na wymiar, z przeróżnych materiałów nie tylko z wenge o kolorystyce zawsze decyduje klient nie sprzedawca! Raz jeszcze proszę autora o kontakt celem wyjaśnienia zaistniałej sytuacji , jesteśmy skłonni dać dodatkowy rabat jeżeli powyższa sytuacja miałaby odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Z poważaniem
Jacek Makuch
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Byłam u Pana w sklepie do realizacji nie doszło ponieważ ana podejście było nieodpowiednie pozdrawiam Jolanta.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10
zawsze na kogos trzeba zwalic a co pan powie na temat mebli na przemyskiej w gdansku tez wina pracownika czy wina firmy ktora robi buble a nie meble
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
forum powinni zamknąć ludzie po złości piszą głupoty sąsiad sąsiada oczerniać będę ...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry