Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Robert - ocena W ostatnim czasie zamówiliśmy kuchnie, garderobę i parę szaf. Jesteśmy mega...
~Robert
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 6 marca 2024

Anna Sadowska - ocena KAMA wykonała dla nas zabudowę kuchni, szaf w przedpokoju i szafy w sypialni....
~Anna Sadowska
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 4 marca 2024

Mirek i Wiesia - opinia Profesjonalnie, od projektu przez wykonanie i montaż w naszej kuchni....
~Mirek i Wiesia
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 3 września 2023

Zygmunt - opinia Tanio, szybko i dobrze, co tu dużo mówić
~Zygmunt
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 24 sierpnia 2023

Andrzej - opinia Wszystko tak jak miało być, wykonane w terminie, serdecznie polecamy.
~Andrzej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 sierpnia 2022

Andrzej - opinia wątek zamknięty Super fachowcy, wszystko tak jak zaplanowaliśmy. Polecam!
~Andrzej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 listopada 2019

Kuchnia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony. Super montażysta. Projektant Robert o.k....
~Jerzy
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 września 2018

pełna profeska wątek zamknięty Pełen profesionalizm szczerze polecam
~domel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 września 2017

Super :D wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z wykonania jak i ceny. Wszystko poszło zgodnie z...
~Adam
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 marca 2017

Zadowolona wątek zamknięty Kuchnia wyszła bardzo fajnie, lepiej niż projekt w komputerze, moja akurat do...
~Iza
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 marca 2017

Bardzo ładna i solidna kuchnia na wymiar w dobrej cenie. wątek zamknięty Zdecydowałem się razem z żoną na meble od Kama Straszyn i nie żałuje podjętej...
~Damian + Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 marca 2017

Raczej nie polecam wątek zamknięty Meble jakościowo przyzwoite, choć zdecydowanie za drogie jak na ich cenę u...
~Marcel
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 listopada 2016

Godni polecenia wątek zamknięty Przed wakacjami wykonywaliśmy w firmie KAMA dosyć dużą lakierowaną kuchnie...
~Agata i Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2016

zdecydowanie polecam wątek zamknięty pełny profesjonalizm szybko dobrze schludnie
~mirek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 czerwca 2016

Zadowolony z kuchni :) wątek zamknięty Mimo kilku problemów - kuchnia została zamontowana, a ja jestem zadowolony ....
~M&M
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 stycznia 2016

polecam wątek zamknięty Kuchnia wygląda super,ładny projekt, sprawny montaż i miła obsługa, materiał...
~Ula
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 maja 2014

ŚMIAŁO POLECAM wątek zamknięty Przy wyborze kuchni liczyła się dla mnie ( i liczy nadal) jakość za...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 maja 2014

Zadowolona Klientka wątek zamknięty Co tu dużo pisać, kuchnia wysokiej jakości za rozsądne pieniądze, dostarczona...
~Ania i Robert
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 maja 2014

Brak słów żenada i wstyd wątek zamknięty Pan który projektuje to niema żadnej praktyki .Projektuje gotowe moduły...
~Jolanta i Artur
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 listopada 2012

PIĘKNA KUCHNIA !!! wątek zamknięty Kuchnia wygląda SUPER , materiały wysokiej jakości, ceny naprawdę niskie....
~Iza
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 maja 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry