Widok

Brak wody pszenna

Pierwsze zgłoszenie o 14:40 . Brak wody pszenna - stan na godz 14:55 . Wodociągi nie wiedzą dlaczego nie ma wody prawdopodobnie pęknięta rura, nie wiadomo ile potrwa awaria.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na ul. Kubusia Puchatka też nie ma wody!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Północnej jest ale bardzo słabe ciśnienie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

-" awaria na ul. Lotniczej. Naprawa potrwa do ok. godziny 18-19." informacja z forum banino FB
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli to nie jest zapowiedź powtórki z zeszłego roku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak nie dopiero się zacznie będziemy chodzić z baniakami do rzeki oby nie wyschła jak Wisła będzie Sachara
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szanowny panie Sz... niech Pan sobie daruje komentarze typu nie podolewajcie, pomyślcie o sąsiedzie... Kupiliśmy domy z ogrodami, wydaliśmy kasę na rośliny to podlewać chcemy. Wydawane są pozwolenia na budowy i dalej wprowadza się setki osób nie tylko w Baninie, ale w całej gminie Żukowo i to jest Wasz problem a My Chcemy żyć normalnie.Przestań nas ograniczać !
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
Brawo - mam tak samo. Kupiłem piec na śmieci ( wydałem kasę ) do palenia i chce w nim palić czym popadnie a reszta ludzi mnie ogranicza dość już tego
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 10

Tak, ale nie.... to jak z internetem, ludzi zamawiają jedna a chcą drugie....
spójż - o warunki dostaw wody na co wystąpiłeś?

cele sanitarno-bytowe? około 8-10m3/miesiąc?
na podstawie czego chcesz pobierać np 2m3 dziennie dla podlewania ogrodu?

wg rozporządzenia o przeciętnych normach zużycia wody jest np
gospodarstwo domowe - cele bytowe to np 100dm3/mieszkańca - wezmy np 4 osobową rodzine to masz
400 litrów wody na dobę

teraz ogród przydomowy np 400m2 - wg tabelki masz 2,5l/m2/doba, masz 1000 litrów dziennie....

jak dużo wyobraźni trzeba mieć żeby zrozumieć że co innego zamówiłeś, a czego innego oczekujesz... idz do sklepu detalicznego i zdziw się że nie możesz kupić 50palet wody

czy we wniosku o wydanie warunków przyłączeniowych czy umowie ująłeś cele "podlewanie zieleni'? wiem mamy wodomierze dla poboru wody bez ścieków - tj. podlewania ale to jest jako dodatek...

pomijam, już zwykła ludzką empatię, w przypadku gdy wiadomo że jest ciężko i problem z ograniczeniem zużycia, ew podlewaniem późnym wieczorem lub rano, co z resztą jest lepsze z punktu widzenia roślin...
ludzie.....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

...dokładnie, kupiłeś zapłaciłeś , nie możesz nie podlewać,. Daj spokój, żeby Cię ktoś ograniczał, należy Ci się jak psu micha takie podlewanie. A jak nie będzie wody to zawsze możesz z tego swojego podlanego ogródka się na pić, lub przy upale schronić się w cieniu podlanych roślin. Trawa musi być zielona i basta. Zapłaciłeś więc wymagaj...ich obowiązkiem jest zabezpieczyć Ci wodę i już....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Trawy nie podlewamy.Jedynie młode, świeżo posadzone rośliny.Nie mogę znieść tej miłej i miłej manipulacji.Nie martw się o moje picie wody bo ja mam akurat studnie i wody mi nie zabraknie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

do góry