Pracownia Fryzur Bratwiser

Fryzjerzy

Gdańsk, Jana Kochanowskiego 75

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szybko profesjonalnie i niedrogo wątek zamknięty Umówiłem się na 10 min przed przyjściem, bez problemu zostałem przyjęty....
~Kamil
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 czerwca 2014

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Super zakład, profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie i po raz kolejny...
~Hania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 lipca 2013

Agnieszka W. - opinia wątek zamknięty Byłam ostatnio u Marty Kierońskiej, zrobiła mi perfekcyjnie ombre hair....
~Agnieszka W.
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 października 2012

Polecam wątek zamknięty Polecam Pracownie Fryzur Bratwiser dla każdego czy młodego czy starego....
~Stała klijentka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 stycznia 2012

Polecam ten zakład fryzjerski !!! wątek zamknięty Farbowalam włosy i jetem bardzo zadowolona z koloru, który dobrała mi Pani...
~Wiolanka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 lutego 2011

Karolina wątek zamknięty Pani Karolina to młoda osoba aczkolwiek znająca swój fach. Zawsze potrafi...
~Kamila
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 lutego 2011

Polecam:)) wątek zamknięty Świetna atmosfera,miła obsługa jestem bardzo zadowolona z pani Karoliny...
~Ewa T.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 lutego 2011

Profesjonalizm wątek zamknięty Bardzo dobry salon, nie mam żadnych negatywnych uwag. Miła obsługa i dobra...
~Dzinga
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 stycznia 2011

POLECAM!! wątek zamknięty Z czystym sercem polecam salon Pracownia Fryzur Bratwiser. Klientką tego...
~Ewa S
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 stycznia 2011

Profesjonalny salon wątek zamknięty Przejeżdzajac przez wrzeszcz odkryłem nowy salon. Ponieważ zależalo mi na...
~Kamil
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 stycznia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry