Widok

Brawa dla Lee's Chinese!

Kiedy się wchodzi do Restauracji Lee's Chinese otacza nas miły zapach olejków eterycznych i przyjemna muzyka z chińskich instrumentów w tle. Wystrój jest przytulny mimo dużej przestrzeni co powodują różne dodatki porozstawiane tu i tam oraz wachlarze na ścianie. Smok wychodzący z ściany też robi wrażenie no i rośliny wszędzie porozstawiane te prawdziwe i te sztuczne. Świetne miejsce dla większego grona i rodzinnych spotkań ponieważ mają w restauracji duży okrągły stół z obracaną szybą. Bogate menu, duży wybór. Kelnerki, uśmiechnięte ładne buzie, szybko i sprawnie nas obsłużyli. Doradzili nam nowe specjalności kucharza które rzeczywiście były wyjątkowe w smaku, staranie przyrządzone i duże porcje. Herbata dobrej jakości podawana w chińskich dzbanuszkach i czarkach co podkreśliło chiński klimat i jej kulturę picia herbaty. Rodzina była bardzo zadowolona. Wielkie brawa dla załogi. Odkryłem nową top Restauracje!
Moja ocena
obsługa: 6
 
menu: 6
 
jakość potraw: 6
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
he he dobre taki komentarz to może tylko napisać ktoś z personelu bo na pewno nie klient wystrój masakra dżungla a nie restauracja litości zapach olejków o mój boże to chyba ktoś siedział z chustą na nosie bo tam na pewno nie pachnie jak już to śmierdzi szaletą muzyka jak by ktoś zarzynał cielaka no a jedzenie to już nie chce mi się pisać bo literówki mi zabraknie masakra także przestańcie pisać te bzdury
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry