Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Adam - opinia Bardzo dobra obsługa, przyjazne miejsce, potrawy bardzo smaczne,
~Adam
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 marca 2023

Anka - opinia Świetna restauracja z klimatem. Bogate menu, bardzo smaczne jedzenie,...
~Anka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 stycznia 2023

W. - opinia Bez cienia wątpliwości to moje ulubione miejsce na mapie Gdańska. Wszystkie...
~W.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 stycznia 2023

Mz - opinia Przyjemne miejsce na fajny obiad w azjatyckim stylu. Kuchnia głównie chińska,...
~Mz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 stycznia 2023

Łukasz - opinia wątek zamknięty Fajna restauracja z bardzo dobrym jedzeniem i miłą, pomocną obsługą. Duże...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 lutego 2020

jakość spada w wolne dni wątek zamknięty Byliśmy stałymi bywalcami, jakość obsługi powoli idzie w dół, szczególnie w...
~były stały klient
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 maja 2019

~Fr3d
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 lutego 2019

Totalna porażka wątek zamknięty Nie polecam i odradzam korzystania z usług tej restauracji. Obsługa na...
~Karolina
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 stycznia 2019

Żenada wątek zamknięty Po zamówieniu złożonym online dzwoni telefon: "przepraszamy, ale czas...
~KP
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 stycznia 2019

Zdradziłam Lee's Chinese! Nigy więcej. wątek zamknięty Jestem stałym gościem Lee's Chinense. Jedzenie zawsze super, obsługa to...
~Coela
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2018

Żenada wątek zamknięty Przez 15 minut nie dostać karty podczas gdy kelnerka mija nasz stolik 4 razy...
~Mm
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 września 2018

Ogromne rozczarowanie wątek zamknięty Chcieliśmy już nawet pominąć milczeniem porażkę, jaką było zamówione z tej...
~Niezadowolony
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 marca 2018

sosy do przystawek wątek zamknięty jeżeli chodzi o samo jedzenie - smaczne, porcje słuszne, fajnym pomysłem jest...
~kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lutego 2018

Szczerze wątek zamknięty Szału nie ma miałem okazję jadać lepszego chińczyka spróbować można ale jeśli...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lutego 2018

Tragiczna kelnerka wątek zamknięty Na samym wejściu zatrzymała nas kelnerka i niemiłym tonem zapytała: "a...
~sonny
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 stycznia 2018

Wspaniale! wątek zamknięty Odwiedziliśmy restaurację 2 dni temu, najedlismy się do syta siedząc w...
~Cesia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 maja 2017

polecam! wątek zamknięty Krotko i na temat, jedzenie - duzo, smacznie i szybko- duzym plusem jest to...
~marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2017

pysznie ! i duzo ! wątek zamknięty zamowilem pierwszy raz i si enie rozczarowalem, dania smaczne , duze !...
~Damian
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lutego 2017

Przykre wspomnienie z wczorajszej wizyty wątek zamknięty Jako, że przejeżdżaliśmy wczoraj obok restauracji postanowiliśmy wpaść na...
~nk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 stycznia 2017

Uczta dla zmysłów wątek zamknięty Przyszliśmy w godzinach obiadowych. Do stolika poprowadził nas sympatyczny...
~Beata
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 listopada 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry