Widok

Brawo HGW ! Marszu nie będzie.

Naprawdę trzeba mieć odwagę, aby zatrzymać ten potop nacjonalizmu i faszyzmu zalewającego Polskę.
Skoro bolszewickie władze najbardziej prorosyjskiego rządu po 1989 roku sobie nie radzą lub nie chcą radzić, to Warszawiacy znów musza wziąć sprawy w swoje ręce.

Brawo Pani Prezydent !
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Skoro rodowity Polak pisze tak o swoim kraju i rodakach to trudno się dziwić że obcokrajowcy postrzegają nas w sposób taki a nie inny.
Tym wpisem osiągnąłeś dno dna. Określenie szuja jest dla ciebie zbyt łagodne. Że już nie wspomnę o tym że okazujesz zadziwiająco dużo szacunku osobom, które miały swój udział w pozbawianiu setek jak nie tysięcy ludzi dorobku całego życia. Brawo ty. mam nadzieję że z siebie też jesteś dumny.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 12

>trudno się dziwić że obcokrajowcy postrzegają nas w sposób taki a nie inny.

No to przywołajmy klasyczny już cytat maltańskiej prezydencji : „czy któreś z państw z wyjątkiem Polski jest przeciwne kandydaturze Pana Donalda Tuska na stanowisko Przewodniczącego Rady Europejskiej ?”

Chyba nigdy tak niewielu zrobiło dla Polski tak wiele by Polska była dziś w d*pie, w której jest.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zgadzam się ze Sky'em, choćby ze względu na nieproszonych gości, z organizacji takich a nie innych, którzy się na wspomniany marsz zapowiedzieli. I tak, też uważam, że obecny rząd mentalnie pasuje do epoki jak widać nie do końca minionej. Nazwiesz mnie szują?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Squirrel

Nie jest ważne to, jak Ty się nazwiesz. To nie ty będziesz się oceniać, lecz historia cię oceni, bo nie możesz być sędzią we własnej sprawie. O Sądzie Ostatecznym już nie będę wspominał.
Ale bardzo się zdziwisz, gdy okaże się, że jesteś faszystką, ale nie wedle tych wydumanych kryteriów lewackich, lecz realnych kryteriów socjologiczno-historycznych. Poczytaj sobie, a zmieni się ci samopoczucie i samoocena.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

"Nazwiesz mnie szują?"

W żadnym wypadku. Mimo że się nie znamy mam dla Ciebie zbyt dużo szacunku.

"I tak, też uważam, że obecny rząd mentalnie pasuje do epoki jak widać nie do końca minionej."

Europosłowie PO skamlają w Brukseli o sankcje, Skydiver prowadzi internetową agitację, a dla mnie Ojczyzna nie jest tylko pustym słowem. Tu powinna obowiązywać przysięga Hipokratesa: po pierwsze nie szkodzić.

Swoją drogą jestem ciekaw czy admini skasują mój wcześniejszy post.
I znowu zapomniałem się podpisać. Mea culpa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

'Tu powinna obowiązywać przysięga Hipokratesa: po pierwsze nie szkodzić'
Nie obowiązuje. Piszę to z pełną odpowiedzialnością mając na myśli PiS i rezydenta pod żyrandolem, również dlatego że 'Ojczyzna nie jest tylko pustym słowem'. Myślę, że Polsce znacznie bardziej szkodzi PiS niż robi to PO. Taka jest moja opinia.
Jeszcze jedno - tak, powinni admini skasować Twój wpis i to ja go zgłosiłam do usunięcia. Dziękuję za uwagę, bez odbioru.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

squirrel

No to poczytaj sobie książkę "Liberalny faszyzm". okaże się gdzie lokują się Twoje poglądy. Życie jest atrakcyjne przez to, iż pełne jest niespodziewanek. Informacja to jest ta różnica, która oddziela stan znany od nieznanego. Zaryzykuj wejście w posiadanie informacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

>Życie jest atrakcyjne przez to, iż pełne jest niespodziewanek.

Na przykład wsiadasz do tramwaju z tęczową torebką i słyszysz za sobą „Won z mojego miasta”.
Potem okazuje się, ze słowa te zostały wypowiedziane przez Mariannę Schreiber, żonę posła PiS.

Pieeeeer.ooooole takie niespodziewanki w faszyzującym uścisku narodowcow i bolszewików duszącym Polskę od środka.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

"kraj piekny ale ludzie......"autorstwa Piłsudskiego
nie popieram tego,zebysmy tak siebie wzajemnie wyzywali
ale mysle,ze rozumeim co czym był motywowany...wzburzony

od ponad tych stu lat ,bynajmniej nie zmieniło sie wiele
pod wzgledem spojnosci Polakow,kazdy chce grac na swoja manke
rozwalone na grupy spoleczenstwo skaczace sobie do gardeł
to juz było
dlatego nas rozbierali i krolii i okradali
i ciemizyli ...i dlatego trzcilismy wciaz niepodległosc

jesli ktos sie ze mna nie zgodzi to sorki ale
naprawde wystarczy troche przesledzic ,zeby do tego wniosku dojsc
brak jednosci i interesy grup zawsze nam szkodziły

i wciaz nie umiemy wziazc lekcji z tego

nastepna rzecz--narodowcy--jak jest semantyka tegoz
faszystowska?!
na upartego to mozna i z dziecka bandyte zrobic
wsadzic mu kamien do reki i powiedziec ,ze całe podworko jest "be"

dokaldnie za sznurek prowadzeni macie tak myslec---narodowy,nacjonalny jest "be"

tylko gdyby nie ten nacjonalizm
nie swietowałbys dzisiaj niepodległosci

a do "faszyzmu" radze tez wrocic do historii,etymologii itd
a nie tylko powtarzac
za tymi
ktorzy nasz narod i jego niepodległosc w de...głeboko maja
m.innymi ma ja HGW
dla niej liczy sie tylko włądza i pieniadze i kamienice
dla niej wywal...c Polaka na bruk i zrobic bezdomnym bo kamieniczka fajna to pikus
takich macie idoli polityczncych

ludzie czy wy klaskajac za dana opcja nigdy jej nie sprawdzacie
czy podpisujac papiery niegdy ich nie czytacie
czemu wy tak slepo wierzycie w tych,ktorym udowodniono udział w grubych aferach
i to z działaniem z bezwzglednoscia i bezdusznoscia

kur...m kraj oddajecie
szmaciarze tez nie sa dobrzy
oni razem interesy robia---k..zrozumecie w koncu

człowiek
nie partia
człowiek nie grupa
i co soba reprezentuje!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Sąd uchylił decyzje Dutkiewicza i HGW, zatem Marsze Niepodległości we Wrocławiu i Warszawie jednak się odbędą.
Ale już nie łaska skorygować swój kłamliwy wpis?

BTW: Żarliwi obrońcy Konstytucji podjęli decyzje jawnie stojące z nią w sprzeczności.Czy kogoś jeszcze to dziwi?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

W Warszawie i Wrocławiu odbędzie się marsz nazioli i faszystów.
Pierwszy w pochodzie warszawskim będzie szedł pan duda.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Takie tam na żywo...
na pierwszym planie pan duda

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Oglądałem transmisję z marszu. Widziałem wielotysięczny tłum Polaków z polskimi symbolami narodowymi.
Skydiver gdzie ren marsz nazioli i faszystów, który miał się odbyć? Teraz wypadałoby odszczekać. No chyba że wolisz całkiem się zeszmacić brnąc dalej w swoje kłamstwa.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Są, są, niestety... Miało być bez barw partyjnych i innych, ale nie było. Szkoda. TVP podobno tego nie pokazuje, za to ludzie włączają streaming live, więc to i owo widać, nawet więcej niż chciałbym zobaczyć :(
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

"Są, są, niestety..."

Czy Twoim zadaniem użyte przez skydivera określenie "marsz nazioli i faszystów" jest zgodne z prawdą?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Po tym, co widziałam/słyszałam? Tak.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

image

image

Forza Nuova to faszystowska organizacja zaproszona przez ONR do Polski.
ONR razem z bolszewickim rządem zorganizowali dziś marsz w centrum Warszawy.
Na obecność faszystów nie zareagował nikt z władz Drugiej Peerel, a bolszewicki prezydent pan duda szedł na czele pochodu z udziałem zarówno włoskich jak i polskich faszystów,
Pod sztandarami Forza Nuova idą nasi żołnierze. Dziadkowie tych chłopaków z Samodzielnej Brygady Strzelców Karpackich tłukli to faszystowskie robactwo pod Tobrukiem walcząc o wolność Polski.
Ponad siedemdziesiąt lat temu faszystowski sojusz włosko-niemiecki doprowadził do śmierci milionów Polaków.
Dziś ci faszyści powrócili do Warszawy a ich marsz zyskał państwowa nobilitację i oprawę.

ONR to organizacja zdelegalizowana w 1934 przez Piłsudskiego, twórcę naszej niepodległości.
Bolszewików Piłsudski pogonił z Polski w 1920.

Dziś na Wawelu marszałek przewraca się w grobie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

@Po tym, co widziałam/słyszałam? Tak.

Radzę zmienić dostarczyciela treści ;P bo cię okłamuje , rozmawiałem z osobami którzy pojechali z trójmiasta (bynajmniej nie pro PiS) i mieli zgoła inne odczucia, ale jak ktoś ufa co niemiec mu wciska.... cóż .... żal...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

No i stało się.
Ćwierć miliona (wg danych KG Policji) faszystów i nazioli bezkarnie przemaszerowało ulicami Warszawy.
Co więcej, przewodniczyły im najwyższe polskie władze w postaci Prezydenta i Premiera.
Taki przynajmniej przekaz już funkcjonuje w światowych mediach, m.in. dzięki korespondentce Al-Jazeera'y, o polsko brzmiącym nazwisku, Agnieszce Pikulickiej-Wilczewskiej.
https://www.aljazeera.com/news/2018/11/polish-officials-march-nationalists-independence-day-181111093227508.html

Przez rok, liczba nazistów i faszystów w Polsce wzrosła czterokrotnie.
Świat nie może na to patrzeć obojętnie...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Znowu platformie nie udało się zwasnić że sobą Polaków,
naprawdę bardzo mi przykro że nic im się ostatnio nie udaje
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

Zwasnic ze sobą Polaków to najlepiej zrobił Jarosław Kaczyński. On tez jak nikt inny dotąd, zarazil nas nienawiścią.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

>Znowu platformie nie udało się zwasnić że sobą Polaków,

To kocio to największy pajac tego forum.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Powieś sobie baner o tej treści nad łózkiem i co wieczór się brandzluj pod nim.
Normalnych forumowiczów nie obchodzi twoje zdanie o innych.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

@naprawdę bardzo mi przykro że nic im się ostatnio nie udaje

Jak to nic ? Bardzo sprawnie udaje im się wymigiwać od odpowiedzialności ....;P Słońce Peru błysnęło ostatnio przecież ;P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Szuja tradycyjnie z braku argumentów przechodzi do ataku ad personam mimo że to oznaka bezsilności. Szuje tak po prostu mają.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Polityka

Poradnik eko-polityczny (7 odpowiedzi)

W związku z faktem, że władzę przejęli prawdziwi fachowcy, tacy jak Szczerba i Joński, trzeba...

Koniec ery Kaczyńskiego i jego świty (7 odpowiedzi)

Podwyżki emerytur i rent to kpina i wstyd chętnie bym oddał to pis w buty

Czy Donald Tusk to faszysta? (70 odpowiedzi)

Witam szanownych forumowiczów, rozważam kto jest kto na scenie politycznej. Zaczynam się...

do góry