Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marzena - opinia Szczerze polecam ! Samochód po czyszczeniu wyglada jakby wyjechał z salonu !...
~Marzena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 sierpnia 2022

M - opinia wątek zamknięty tak, tak i jeszcze raz TAK. Moje autko lśni jak nigdy przedtem. Zadowolony...
~M
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 listopada 2021

Tomek R - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z pracy panów. Na miejscu dużo się dowiedziałem o...
~Tomek R
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 listopada 2021

Baska - opinia wątek zamknięty Usługa wykonana na 6+ ;) Obsługa bardzo miła. Na miejscu można poczekać, aż...
~Baska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 czerwca 2021

Bonarski - opinia wątek zamknięty Auto czyste po myciu i w środku tak samo. Widać kawał dobrej roboty, polecam
~Bonarski
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 stycznia 2021

Klaudia - opinia wątek zamknięty Szukaliśmy z mężem, gdzie najlepiej zabezpieczyć autko powłoką ceramiczną....
~Klaudia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 stycznia 2021

Kubuś - opinia wątek zamknięty Mega zadowolenia i radość po odebraniu autka. Zamówiłem woskowanie przed zimą...
~Kubuś
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 stycznia 2021

Polecam !!! wątek zamknięty Dobra jakość usług, miłe podejście do klienta! Robiłem powłoke ceramiczną u...
~Ryszard
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 września 2019

Zbigniew - opinia wątek zamknięty Marna jakosc prania szczegolnie fotela kierowcy, pozostaly zacieki, fotele...
~Zbigniew
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 czerwca 2020

Aleksander - opinia wątek zamknięty Przyjechałem wczoraj parę minut przed zamknięciem. Przygotowany byłem na...
~Aleksander
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 czerwca 2020

Michał - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony , auto wygląda super nie do poznania. Chciałem...
~Michał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 lutego 2020

Dżoana - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi, napewno jeszcze wrócę. Z chęcią...
~Dżoana
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 stycznia 2020

Magdalena z Gdańska - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam, pełen profesjonalizm, przemili panowie, auto zyskało...
~Magdalena z Gdańska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 listopada 2019

Polecam wątek zamknięty Witam,dziś korzystałem z usług tej firmy, jestem zadowolony z efektu...
~Marek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 września 2019

moll1@poczta.onet.pl - opinia wątek zamknięty Zamówiłem pakiet diamentowy na konkretną godzinę. Zostawilem samochód i...
~moll1@poczta.onet.pl
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 sierpnia 2019

Brex wątek zamknięty Bardzo profesjonalni, wiedzą co robią. Indywidualna wycena oraz brak...
~eSeM
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 sierpnia 2019

Nie polecam wątek zamknięty Dwa dni bez auta, choć miał być jeden. Po korekcie lakieru niedociągnięcia,...
~Sara
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 czerwca 2019

Niewidzialna wycieraczka wątek zamknięty Byłem ciekaw, czy to co oferuje firma faktycznie działa. Pojechałem, kupiłem...
~Krawacik68
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 września 2017

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Bardzo miła i profesjonala obsługa. Każdego traktują indywidualnie. Potrafią...
~katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 grudnia 2018

Polecam wątek zamknięty Profesjonalna i miła obsługa. Na pewno skorzystam ponownie.
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 maja 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry