Widok

Bricomarche - przyjazny Muszkieter

Od października ub. roku mamy w Gdyni następcę po markecie NOMI. Marzy mi się market gdzie znajdę wszystko co najpotrzebniejsze, otrzymam odpowiedzi na interesujące mnie pytania. Z każdą wizytą nabieram przekonania że to już się dzieje .Przeżyłem momenty „załamania” kiedy przyszło mi zwrócić niektóre materiały zakupione do oceny w domu przed zakupem pełnej ilości po pozytywnej ocenie. Dotąd nie było takiej możliwości. Po wymianie korespondencji mailowej dyrektor placówki Korina zmienił decyzję i od dziś można zwracać zachowując zasadę pełnej wartości sprzedażnej zwracanego towaru.

W bezpośredniej rozmowie wyraził postawę otwartości na wszystkie kierowane uwagi dotyczące lepszej obsługi klientów i funkcjonowania placówki. To cieszy biorąc pod uwagę, że mamy tu kontakt z miłą obsługą, czeka na nas ciekawy asortyment i dzięki zmianie nielicznych, kłopotliwych zasad obsługi powstaje przyjazne miejsce do zakupów.

Gorąco polecam Państwu ten market, na pewno oprócz zakupów wyniesiecie miłe wrażenie. A jeśli będą jakieś uwagi to śmiało je zgłaszać do Dyrektora, wiem co piszę bo to zrobiłem - pro publico bono.
Moja ocena
obsługa: 6
 
asortyment: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 5
 
5.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oh, co za AUTOREKLAMA...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlaczego nie ma już wspaniałego Dyrektora w Briko?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry