Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Edward - opinia Najlepszy sklep w okolicy.Miła i fachowa obsługa .Będę tu robił zakupy zawsze.
~Edward
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 25 kwietnia 2023

kaz - opinia wątek zamknięty Nieporozumienie. Fatalna obsługa - ludzie w większości z łapanki,...
~kaz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 maja 2021

Emilia - opinia wątek zamknięty Pani która dzisiaj nas obsługiwała z fochem i jak się nie mylę kierownik...
~Emilia
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 marca 2020

Zawiedziona wątek zamknięty Obsługa sklepu fatalna, a szczególnie pan z brodą w długich włosach ....
~Jl
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 maja 2019

Bricomarche w Szperku to jedna wielka pomyłka wątek zamknięty Bricomarche w Szperku ,obsługa skandaliczna ,kupiłam szlifierkę chciałam...
~Anna
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 czerwca 2018

Obsługa w Brico Marche na pogórzu to tragedia wątek zamknięty W żadnym sklepie spotkałem się z większą niekompetencją pracowników niz w...
~mat
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 listopada 2017

Bricomarche - przyjazny Muszkieter wątek zamknięty Od października ub. roku mamy w Gdyni następcę po markecie NOMI. Marzy mi się...
~Jan Tarka
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 marca 2016

Dziadostwo wątek zamknięty Bezczelna obsluga informacji. Na sklepie brak możliwości kogokolwiek z...
~Jacek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 marca 2017

Skandal !!!! wątek zamknięty Kupilamdrzwi i zamowilam futryny w lipcu......jest poczatek grudnia i do tej...
~klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 grudnia 2016

Gdzie Pani Marzenka?? wątek zamknięty Witam, jestem jednym z klientów Brico od początku powstania sklepu na...
~Klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 listopada 2016

Polecam wątek zamknięty Bardzo lubię robić zakupy w Briko, jest duży wybór towarów, bardzo uprzejma...
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2016

lampy i pomoc pani Angeliki wątek zamknięty W dniu dzisiejszym wybrałam się po lampy do mieszkania. Nie miałam...
~Beata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry