Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marek - opinia wątek zamknięty W tylnim zawieszeniu piszczalo po przejechaniu 11tys km i niczego nie...
~Marek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 października 2011

Szybko i profesjonalnie wątek zamknięty Przegląd + naprawa gwarancyjna. Szybko i profesjonalnie. Kupiłem u nich...
~Młody
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2011

Kazimierz - opinia wątek zamknięty obsługa serwisowa bardzo,ale to bardzo niskim poziomie, słownictwo jakim się...
~Kazimierz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 października 2010

Bardzo zadowolony wątek zamknięty Zawsze miałem obawy co do usług w autoryzowanych pkt serwisowych - wysokie...
~Daniel
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 lipca 2010

wszystko ok wątek zamknięty Bardzo pzyjemna obsługa, ceny może nie najtańsze ale jakość usługi...
~Rafał
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 lipca 2010

Disco III - opinia wątek zamknięty A ja z serwisu jestem bardzo zadowolony, moje disco naprawili za pierwszym...
~Disco III
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 lutego 2010

Rafał - opinia wątek zamknięty Nie polecam,drogo i długo.Naprawiają tylko to co i się najbardziej opłaca,na...
~Rafał
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 stycznia 2010

lop - opinia wątek zamknięty Do plusów moge zaliczyc miłą, uprzejmą i sprawną obsługe pań z recepcji i...
~lop
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 stycznia 2010

SERWIS DLA JELENI wątek zamknięty Moje auto mialo byc zrobione w ciagu 4 godz. a czekalem 7. Zawyrzane sa ceny...
~zawiedziony klient
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 listopada 2008

Serwis Land Rovera wątek zamknięty Bardzo sprawna i miła obsługa serwisu gwarancyjnego. POLECAM!
~Małgorzata Maćkowiak
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
10

postów

10

wątków

do góry