British Class

Szkoły językowe

Gdynia, Świętojańska 34/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
aleksandra - opinia wątek zamknięty wszystko super jestem mega zadowolona!!!!!!!!!!
~aleksandra
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 kwietnia 2020

British School Trójmiasto wątek zamknięty Uczęszczałam na zajęcia przez dwa lata. Polecam. Teraz niestety zapisałam się...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 listopada 2015

UCZCIWI I RZETELNI wątek zamknięty Wspaniała szkoła !!!!! Córka długo szukała kursu angielskiego...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 stycznia 2015

Włoski? wątek zamknięty Czy ktoś brał udział w zajęciach języka włoskiego w British School i mógłby...
~P.
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2014

Polecam tym, którzy chcą się "rozgadać" wątek zamknięty Bardzo polecam Britisha tym, którzy chcą zacząć mówić w języku obcym. Grupy...
~Basia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2014

Asia - opinia wątek zamknięty Świetna szkoła. Zajęcia prowadzone w fantastycznej atmosferze. Organizacja,...
~Asia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2014

najlepsza szkola jezykowa w gdyni wątek zamknięty swietna szkola, super lektorzy i profesjonalna obsluga - najlepsza szkola...
~andrzej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 stycznia 2014

Autor - opinia wątek zamknięty spoko szkola, dobrzy lektorzy i profesjonalna obsluga w biurze
~Autor
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2013

mega fajnie wątek zamknięty dobra szkola, mili lektorzy, przyjazna atmosfera
~pucia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 stycznia 2013

Idealne miejsce do nauki wątek zamknięty Miła i przyjazna atmosfera, zajęcia w niewielkich grupach z lektorem, który...
~Basia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 grudnia 2012

Nie polecam wątek zamknięty Zajęcia prowadzone w nudny sposób,niezaangazowny lektor, zajęcia kończyły się...
~Student
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 września 2012

godne polecenia wątek zamknięty Lektor z którym miałem bardzo dobry i zawsze świetnie przygotowany do zajęć...
~roman
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2012

szkola z prawdziwego zdarzenia wątek zamknięty zaczelam o kursu wakacyjnego, zeby sprawdzic szkole przed kursem calorocznym...
~goa goa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2011

hiszpanski - polecam wątek zamknięty kurs hiszpanskiego oceniam na 6 ! British School oferuje wysoki poziom i...
~espanola la la la
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 lipca 2011

Świetna szkoła! wątek zamknięty Gorąco polecam British School! Wysoki poziom, bardzo korzystne ceny - raty...
~Beza
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2011

najlepsi wątek zamknięty polecam britisha! jest super! dzieki nim wreszcie moge powiedziec, ze znam...
~tomekkkkk
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 stycznia 2011

SUPER! wątek zamknięty SUPER LEKTORZY! MIŁA OBSŁUGA!
~Mihoo
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 października 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20

postów

17

wątków

do góry