Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Julia - ocena Super obsługa, mega klimat, zamówiliśmy sałatkę z krewetkami i grillowanego...
~Julia
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 22 września 2023

ALC - opinia Jak zawsze niezawodna pizzeria. Duże menu. U w miarę duże porcje. Pizza...
~ALC
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 24 maja 2023

Albert - opinia Mięso niesmaczne, niedopieczone, jałowe brak sera tona ketchupu. Brak...
~Albert
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 kwietnia 2023

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Obsługa i jedzenie - wszystko na plus.
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 marca 2020

Klient - opinia wątek zamknięty Pizza sucha, całkowicie bez smaku. Zamówione grube ciasto miało swoje...
~Klient
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 września 2019

pizza mountain wątek zamknięty Zamówiłem pizze mountain bez szczypiorku. W menu istnieje informacja o serze...
~michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 stycznia 2018

Ponad godzinne czekanie wątek zamknięty Pizza ok, ale ponad godzinne czekanie na jej dostarczenie do mieszkania...
~Ania
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2016

Dobra czwórka ale trzymajcie poziom wątek zamknięty Pizza dobra spicy mexican oraz hot supreme, burgery trochę za dużo cebuli...
~meff
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2017

Oby było lepiej wątek zamknięty Zamawiałam wielokrotnie i polecałam znajomym. Niestety ostatnim razem bardzo...
~Halina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 marca 2016

Zachęcająco, ale trzeba trzymać poziom wątek zamknięty Zamówiłem w ostatnich 2 tygodniach dwie pizze - jedną średnią, drugą XL. Obie...
~Macias
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 lutego 2016

polecam!! wątek zamknięty Smacznie, składniki dobrej jakości, obsługa sympatyczna. Raczej zamawiam, ale...
~agata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 stycznia 2016

Nie polecam, dwa zamówienia - pierwsze i ostatnie wątek zamknięty Zamówiłam kiedyś najostrzejszego hamburgera i okazało się że tajnym...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 listopada 2015

spicy mexican wątek zamknięty pizza dobra, mieso mielone mogloby byc lepsze. Sos czosnkowy niejadalny(...
~qwerty
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 lipca 2015

Totalna tragedia wątek zamknięty Pamiętając, że kiedyś Brooklyn był średni (nigdy nie był dobry, po prostu...
~peterb
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2015

Tragedia. wątek zamknięty Pizza została dostarczona trzy godziny po złożeniu zamówienia, a zapewniono...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2015

Nigdy więcej!!! wątek zamknięty Nie polece "tego czegoś" nikomu bo pizzerią tego nazwać się nie...
~Niezadowolony
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 marca 2015

W Gdyni lepiej nie zjecie wątek zamknięty Szczerze polecam jako Gdynianin. Większość gdyńskich pizzerii i restauracji...
~Paweł Borkowski
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 grudnia 2014

MAD DOG wątek zamknięty W tej restauracji zjecie coś niepowtarzalnego - mianowicie hamburgera z...
~Andrew
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 października 2014

To juz nie ten sam brooklyn wątek zamknięty Chytry dwa razy straci. Brooklyn przez jakiś czas nie miał konkurencji...
~Rafał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 czerwca 2014

niemal 2 h na potrawę wątek zamknięty Dla tych, którzy cenią sobie czas - i gdy zamierzają zjeść max. po godzinie -...
~Niezadowolona Klientka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry