Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
PODWÓJNY SER... BRAK wątek zamknięty JUZ DRUGI RAZ ZAMAWIAM PIZZE Z PODWOJNYM SEREM, KASUJA DODATKOWA KASKE A...
~NIEZADOWOLONY STAŁY KLIENT
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 grudnia 2010

Bardzo dobra pizza i nie tylko! wątek zamknięty Regularnie mam przyjemność jeść w Brooklyn Pizza i zawsze jestem bardzo...
~Krystian S.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 grudnia 2010

Bardzo dobra pizza :) wątek zamknięty Często zamawiamy do firmy jedzonko - świetna pizza - polecam :)
~Karol
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 listopada 2010

smacznie wątek zamknięty Bardzo smacza i duza pizza. polecam 'village' ale inne tez sa swietne
~olek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 listopada 2010

Jedna z najlepszych jak nie najlepsza. wątek zamknięty Poszukiwałem dobrej pizzerii w Gdyni już od dłuższego czasu. Zazwyczaj jak...
~A
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 października 2010

mniammmmmmmmmmmmmmmmmmm;) wątek zamknięty zamowilam telefonicznie juz bylam nerwowa bo minela ok 1 h od zamowienia ale...
~natallia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 września 2010

Smakosz26 - opinia wątek zamknięty Pyszne Pizze a sosy do nich są wyśmiemite nigdzie w Gdyni nie ma tak dobrych...
~Smakosz26
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 września 2010

moja pierwsza wizyta w brooklyn pizza wątek zamknięty Bardzo spodobala mi sie ta pizzeria, sympatyczna obsluga, dosc przyjemnie i...
~Boria
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2010

pizza duża wątek zamknięty Ciężko znaleźć z ulicy, ale jak już się trafi to pewnie i zawróci nie raz....
~Michał
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2010

Smacznie wątek zamknięty Bardzo dobry kebab, duzy, smaczny sos, roznorodnosc dodatkow, stanowczo jeden...
~lt
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2010

Smaczne jedzonko! wątek zamknięty W Brooklyn Pizza można zjeść smacznie i po amerykańsku ;) Takiego...
~Alex
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 lipca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry