Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magda - opinia wątek zamknięty Korzystam z zabiegów w salonie od paru lat. Jestem bardzo zadowolona....
~Magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 września 2020

Rzęsy u Pani Ani wątek zamknięty Przedłużanie rzęs to TYLKO u Pani Ani, miła, profesjonalna i usmiechnięta ;)...
~Sandra
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 marca 2016

Rzęski u Pani Żanetki wątek zamknięty To było moje pierwsze przedłużenie rzęs i na pewno nie ostatnie. Zabieg...
~Ula
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 lutego 2016

Rzęsy u P. Ani wątek zamknięty To był mój pierwszy zabieg przedłużania rzęs dlatego nie wiedziałam czego się...
~Inez
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lutego 2016

Pani Żaneta, rzęsy wątek zamknięty Wizyta u Pani Żanety była bardzo przyjemna. Jestem bardzo zadowolona z...
~Iwona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 lutego 2016

RZĘSY U PANI ŻANETY wątek zamknięty Świetny salon, wspaniała obsługa. Pani Żaneta jest specjalistką i...
~anonimowy klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 lutego 2016

Przedłużanie rzęs wątek zamknięty Bardzo miło spędzony czas i świetnie, precyzyjnie wykonany zabieg. Także...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lutego 2016

Zagęszczanie rzęs u Pani Ani wątek zamknięty Zacznijmy od tego, że wystrój samego salonu - bajeczny, a obsługa...
~W.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 lutego 2016

Janina - opinia wątek zamknięty Dziś po raz pierwszy w życiu zdecydowałam się na zabieg przedłużania rzęs. To...
~Janina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 lutego 2016

Przedłużanie rzęs u Pani Ani wątek zamknięty Byłam w salonie Endolashes w Rumi w celu przedłużenia rzęs. Sam wystrój jak i...
~Zadowolona Klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 lutego 2016

P. Daria wątek zamknięty Kilkukrotnie robiłam rzęsy u Darii i pomimo iż nie znam stylu pracy innych...
~Klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 stycznia 2016

Jak na rzęsy to tylko do Pani Darii wątek zamknięty Absolutnie polecam! Od lat robię rzęsy,aczkolwiek pierwszy raz jestem tak...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 stycznia 2016

Rewelacja wątek zamknięty Regularnie przedłużam i dopełniam rzęsy u Pani Darii. Jestem bardzo...
~B.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2015

REWELACJA! wątek zamknięty To moje pierwsze przedłużanie ale na pewno nie ostatnie. Dziękuję oczka...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2015

Gorąco polecam !!! wątek zamknięty Od dłuższego czasu jestem klientką tego salonu i jestem bardzo zadowolona....
~Klaudia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2015

Rewelacja wątek zamknięty Teraz korzystam z usług tylko tego salonu. Ani razu się nie zawiodłam! Usługi...
~Nina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2015

Polecam jak najbardziej wątek zamknięty Bardzo bardzo polecam. Korzystam z uslug przedluzania i zageszczania rzes i...
~Robal
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2015

Lena - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna obsluga, jakosc swietna zarowno materialow jak i...
~Lena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2015

Świetna jakość i obsługa wątek zamknięty Rzęsy robiłam tam parę razy. Za każdym razem byłam bardzo zadowolona. Od...
~Justyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2015

Najlepszy salon na świecie wątek zamknięty W salonie Endolashes panuje bardzo miła atmosfera, a zabiegi sa wykonywane w...
~Klara
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry