Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Alice - ocena Skorzystałam z usług Bryksa Car po raz pierwszy. Szybko, profesjonalnie,...
~Alice
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 19 lutego 2024

Tomasz - opinia Obsługa z fachową wiedzą o markach w których specjalizuje się serwis....
~Tomasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 października 2022

Vladimir - opinia wątek zamknięty Naciągneli mi na kase! 19/08/2021 odebrałem samochód, a oni dodatkowo bez...
~Vladimir
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2021

Zbyszek - opinia wątek zamknięty Dobra komunikacja , konkretnie i rzeczowo, warto skorzystać z ich usług.
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 listopada 2020

citroen c5 - opinia wątek zamknięty bardzo rzetelnie i kompleksowo w 100% zaangażowani w rozwiązanie problemu
~citroen c5
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 kwietnia 2020

Tomasz - opinia wątek zamknięty Wygląda, jak "fake", gdy daje się komplet ocen maksymalnych, ale po prostu...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 czerwca 2019

Jacek - opinia wątek zamknięty Serdeczne podziękowania dla mechanika za szybką i trafną diagnozę w...
~Jacek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2019

Stłuczka wątek zamknięty Skorzystałem z usług Bryksacar po raz pierwszy. Załatwili za mnie wszystko z...
~Jacek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 stycznia 2019

Genialne podejście do klienta wątek zamknięty Gorąco polecam :) Podjechałem moją strzałą Peugeot 207 z misją wyszukania i...
~Paweł
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2018

Rewelacja wątek zamknięty Polecam ten warsztat a szczególnie zmotoryzowanym turystom odwiedzającym...
~Romulus111
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 czerwca 2018

Niezawodność i profesjonaliznm wątek zamknięty Jestem posiadaczką citroena xsary 2.00 hdi. już nie pierwszy raz specjaliści...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 marca 2018

Naprawa bezgotówkowa wątek zamknięty Miałam szkodę z AC nie chciałem zgłaszać ze względu na utratę zniżek ale jak...
~Jan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 marca 2018

Warsztata najlepszy w okolicach Trojmiasta wątek zamknięty Szczerze polecam ten warsztat, tym którzy noe chcą być oszukani przez...
~Edyta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 stycznia 2018

Polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z warsztatu. Profesjonalne podejście aż od momentu...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 grudnia 2017

Takiego warsztatu szukałam wątek zamknięty Oddałam moją 407 do naprawy. Byłam już w kilku warsztatach i nikt nie mógł...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 września 2017

Rewelacja wątek zamknięty Super warsztat. Wszystko zrobione idealnie. Polecam szczerze ten warsztat.
~Sebco
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 września 2017

Właściciele aut z silnikami THP, jeżeli wasze auto "bierze olej" -tu znajdziecie pomoc wątek zamknięty Jestem właścicielem Citroena 1,6 THP z przebiegiem obecnie 150 tyś. km. Moim...
~Adam Fiedoruk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 września 2017

Polecam wątek zamknięty Szybka solidna obsługa. Cena przystępna.
~Zenon Kręcimorda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2017

Peugeot 508SW wątek zamknięty Trafiłem do tego warsztatu z polecenia znajomych. Poprzedni mechanik...
~Daniel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lipca 2017

kobieta wątek zamknięty Do tego serwisu trafiłam z polecenia. Super obsługa, przesympatyczni Panowie,...
~Alicja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 czerwca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry