Bryl

Meble kuchenne Zabudowy, meble na wymiar

Gdynia, Źródło Marii 43

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ignacy - ocena Dobry fachowiec i super wykonana robota. Polecam
~Ignacy
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 21 października 2023

MARTA - ocena Firma stolarska Szymon Brylowski Bryl Meble zasługuje na najwyższe uznanie za...
~MARTA
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 18 października 2023

Tomasz - ocena Polecam jako profesjonalnego wykonawcę. W obecnych czasach trudno szukać...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 18 października 2023

Klientka- BYŁA - opinia wątek zamknięty Oczywiście nie muszę mówić, że w sprawie reklamacji- zero odpowiedzi. A dwa...
~Klientka- BYŁA
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 października 2021

Klientka- BYŁA - opinia wątek zamknięty Nie polecam niestety, kiedyś być może i jakość i przystępne ceny, dziś...
~Klientka- BYŁA
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 października 2021

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Możliwość wykonania kuchni pod siebie jest dużym plusem, do mojej małej i...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 listopada 2019

Agnieszka P - opinia wątek zamknięty Zamawialiśmy w Bryl meble do salonu i łazienki, jesteśmy zachwyceni a co za...
~Agnieszka P
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 listopada 2019

Polecam wątek zamknięty Wszystko super! Meble solidnie wykonane. Polecam
~Barbara
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 listopada 2018

Jestem zadowolona wątek zamknięty Juz po raz drugi zamawialismy meble u tego producenta tym razem kompleksowo...
~Malgorzata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 września 2018

Magda wątek zamknięty Witam, jesteśmy wraz z mężem bardzo wdzięczni za pomoc w zaprojektowaniu...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 listopada 2017

Solidna firma wątek zamknięty Dziękujemy za kuchnie naszych marzeń !! Robiliśmy juz druga kuchnie w Bryl...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 października 2017

NIEPOLECAM wątek zamknięty Niesolidni, jakość meli słaba. Nieterminowi. Dziwę się, że mają klientów.
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 czerwca 2017

jestesmy zadowoleni wątek zamknięty Jesli chodzi o jakosc wykonania bez zarzutow. Montaz wykonuja doswiadczeni...
~Jarek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2016

Jakość super, kontakt słaby wątek zamknięty Jeśli chodzi o jakość wykonania mebli to jest bez zastrzeżeń. Od momentu...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 lipca 2016

ZERO KONTAKTU wątek zamknięty Szybko złapać klienta i wziąć zaliczkę to oni potrafią a potem to już tylko...
~NIEDŹWIEDNIK
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 lipca 2016

Dobra jakość, beznadziejna obsługa wątek zamknięty Firma na stronie i przed wejściem informuje o godzinach pracy 8-17. Niestety...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lipca 2016

Bardzo niesłowni. wątek zamknięty Niestety bardzo niesłowna firma. Najpierw Pan Jacek zapewnia mnie, że w ciągu...
~Alicja
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 listopada 2014

NIE POLECAM - FIRMA NIESOLIDNA, LEKCEWAŻY KLIENTA wątek zamknięty W styczniu 2015 zamówilam kuchnię w firmir Bryl. Do dziś nie mogę...
~Hurrem
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 lipca 2015

solidna firma wątek zamknięty WITAM, A JA Z MĘŻEM JESTEŚMY ZADOWOLENIE Z USŁUG FIRMY BRYL. WYKONALI NAM...
~malwina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 marca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry