Widok

Bunt na prawicy - Kaczyński usunięty z rządu

Stało się coś czego nikt nie oczekiwałó - niesnaski na prawicy osiągnęły apogeum, w wyniku czego Kaczyński został usunięty z rządu. Wtajemniczeni twierdzą, że chodziło o różnicę zdań co do kamieni milowych i pomocy dla Ukrainy. Mówi się też głośno o kolejnych oczekiwanych przetasowanich w rządzie.

Dobrze poinformowane źródła zblizone do kancelarii premiera dodają, że trwają zakulisowe pertraktacje co do uzupełnienia składu rządu, W związku zw wzrastającym zagrożeniem ze wschodu pojawiła się propozycja powołania Wspólnego Frontu i do rządu wszedłby - i tu pogłoski się różnią - Trzaskowski lub nawet Tusk.

Ale na tym nie koniec domysłów. Trwają spekulacje co do dalszych zmian w rządzie. Jedni obstawiają kandydaturę Kołodko, inni Balcerowicza. Czarnym koniem może jednak okazać się Gwiazdowski.

Ostateczne wyniki tego nieoczekiwanego przesilenia politycznego poznamy najprawdopodobniej przed końcem tygodnia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Z równą dozą poczucia humoru przedstaw mi proszę postęp inwestycji SM Ujeścisko, w tym twojej strategicznej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jesteś ideologiem postkomunizmu, ślepym na rzeczywistość. I dobrze, ślepi odpadają z wyścigu, sam sobie szkodzisz, nie tylko innym. Nie moje zmartwienie.
Spółdzielnia Ujeścisko ma się dobrze. Część zaległych inwestycji już się zakończyła, część, w tym nasza. dobiega końca i ruszyły prace nad rozpoczętymi wcześniej zadaniami.
Wystarczy przejść się ulcami Ujeściska, żęby zobaczyć jak wrą prace nad ocieplaniem budynków . Tak się dzieje jak się pogoni aferałów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pamiętacie zatonięcie Costa Concordii i jej kapitana Schettino, który razem ze szczurami pierwszy się ewakuował zauważywszy rozmiar szkód, do których doprowadził ?

Szczury tak mają
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Polityka

Sikorski przyjmuje rocznie 100 tysięcy euro od Emiratów Arabskich (5 odpowiedzi)

Sikorski przyjmuje rocznie 100 tysięcy euro od Emiratów Arabskich, państwa dalekiego od...

do góry