Burger Stacja

Burgery

Gdańsk, Franciszka Hynka 65

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
3City - opinia Normalna burgerownia. W dobrym stylu. Nic na minus i umiarkowanie na plus. .
~3City
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 grudnia 2022

Kuba - opinia wątek zamknięty pyszne burgery i sosy domowej roboty. mimo iż osobiście nie przepadam za...
~Kuba
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 września 2020

najlepszy burger w Gdańsku wątek zamknięty najlepszy burger w Gdańsku
~Krysia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 grudnia 2017

mój ulubiony lokal z BURGERAMI wątek zamknięty co tu pisać, zawsze jest spoko, dobre mięso, czuć że to wołowina a nie wióry...
~Piotr M.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 września 2017

Naprawdę warto wątek zamknięty Przepyszne burgery w rozsądnej cenie! Duży wybór piw regionalnych i nie...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 września 2017

super jedzonko wątek zamknięty Bardzo miła obsługa zawsze chętnie tam wracam
~Wiolcia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2017

Zawsze zadowolony wątek zamknięty Jadlem juz kilkanascie razy i zawsze bylo idealnie kompozycja smakowa burgera...
~burgerholik
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 maja 2017

Warto wysiąść na stacji Zaspa SKM wątek zamknięty Może nie każdego przekonuje ,,obiad" w bułce, jednak zdanie można zmienić....
~marmur
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2017

Czystość wątek zamknięty Burgery smaczne, przystępne cenowo. Trochę mało wyczuwalny sos. Jednakże mam...
~Cyras
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 marca 2017

Nie polecam wątek zamknięty Pani przez telefon nie zorientowana i mało konkretna chyba słabo zna...
~Angelika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 listopada 2016

Wrócę wątek zamknięty Burgery bardzo dobre, frytki dobre. Dobre miejsce na szybkie jedzenie
~T-V
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 października 2016

Nie polecam!!! wątek zamknięty Zamówiliśmy burgery z dostawą do domu, czekaliśmy ponad 2.5 godz., zamiast...
~Niezadowolony klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2016

Polecam! wątek zamknięty Przepyszne burgery! Dobrze wysmażone i doprawione mięso, odpowiednie...
~Gosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 czerwca 2016

Gdzie się podziała Osowa?! wątek zamknięty Pierwsze wrażenie "nowocześnie, fajnie, przyjemnie", przekraczając drzwi...
~tubepop
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2016

Kiedyś było smacznie wątek zamknięty Tak jak w temacie, kiedyś często tam chodziłem, burgery i frytki belgijskie...
~Maciej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 stycznia 2016

Jeden z najlepszych w Polsce wątek zamknięty Wybrałem Olivę z oliwkami, suszonym pomidorem i sosem firmowym. Powiem tyle,...
~Piotr. Cz.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 września 2015

Klasycznie, burger Gdańsk Główny i sok w ofercie lancz wątek zamknięty Kolejny raz przyjechałem na ofertę lanczu i wybrałem Gdańsk Główny z sosem...
~John
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 września 2015

Zawiodłem się... wątek zamknięty Pierwszym razme było ok, ale dzisiaj porażka. Gruby kawał mięsa, żylasty,...
~Michu
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 marca 2015

Smacznie i czysto wątek zamknięty Raczyłem się Burgerem "Sopot" i mogę go polecić ponieważ był pyszny. Schludny...
~klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 stycznia 2015

lokal urządzony nowocześnie, ale ... wątek zamknięty no właśnie. Frytki spalone na "wściekły mahoń". Fakt, że kartofle gatunkowo...
~q
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 listopada 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry