Burger Story

Burgery Jedzenie na wynos

Gdańsk, Gdyńska 4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pawel - ocena Super jedzonko!!!
~Pawel
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 5 lutego 2024

Em - ocena Rewelacyjne składniki, świeże, pachnące, wołowina czysta, rozpływa się w...
~Em
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 14 listopada 2023

Marcin - opinia Świetne burgery, ciekawe kompozycje smaków, wychodzisz najedzony pełen doznań...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 16 sierpnia 2023

Stefan - opinia Absolutnie najlepsze Burgery w Gdańsku! Wraz z całą firmą od czasu do czasu...
~Stefan
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 20 maja 2023

cerdito - opinia Gdy jestem na Zabiance u rodziny, zawsze odwiedzamy Burger Story, jest to...
~cerdito
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 marca 2023

EVA - opinia jeżeli mam ochotę na burgera to zamawiam tylko w burger story! nie ma...
~EVA
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 listopada 2022

Marek - opinia wątek zamknięty Super Burgery i Super Chłopaki. Duży wybór, piwka kraftowe również z regionu,...
~Marek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2022

Edzia - opinia wątek zamknięty Byliśmy wczoraj z całą rodziną oraz przyjaciółmi, nie ma lepszych burgerów w...
~Edzia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 września 2020

Super jedzenie ,wielkie porcje wątek zamknięty Witam , Serdecznie polecam tę burgerownię ,buły są olbrzymie ,mięso grube...
~Michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 maja 2018

Polecam! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam!! Na plus: niskie ceny, autorskie przepisy, duży wybór,...
~Brg
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 grudnia 2017

super miejsce! wątek zamknięty miła obsługa , schludny wystrój a co najważniejsze NAJLEPSZE burgery jakie...
~Pola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 grudnia 2017

Naprawdę dobre!!! wątek zamknięty Po dwóch "testujących" wizytach myślę że te negatywne opinie są dziełem...
~Lazar
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 listopada 2017

Rewelka wątek zamknięty Pierwszy raz byłem w lokalu w którym po wyjściu dalej czułem zapach swojej...
~Piecia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 listopada 2017

Godne polecenia!! wątek zamknięty Burgery bardzo dobre w smaku. Soczyste mięso, dobrze skomponowane składniki -...
~Kacper
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 listopada 2017

Gość wątek zamknięty Bardzo fajny, przyjemny lokalik z miłą obsługą, no ale przede wszystkim ze...
~Gość
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 listopada 2017

rewelacja! wątek zamknięty Największa porcja wołowiny chyba w całym Trójmieście, dodatkowo bardzo...
~Zosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 listopada 2017

MEGA! wątek zamknięty Zdecydowanie najlepszy burger jaki jadłem! Bułka orkiszowa petarda! polecam!
~Mirek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 listopada 2017

Zawiedzeni wątek zamknięty Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii, wybraliśmy się na burgery, niestety...
~rozczarowani
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 listopada 2017

Polecam. Smaczne burgery, miła obsługa wątek zamknięty Wybrałam się ze wczoraj ze znajomą. Zamówienia : Clasic 2 i PL Burger - z...
~jacha
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 listopada 2017

Pierwszy i ostatni raz. wątek zamknięty Wybrałem się wczoraj do Burger Story. Wystrój bez wyrazu, w środku chłodno....
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 listopada 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry