Widok

Burger

Naprawdę polecam burger na skwerze banino jest zarąbsty
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 23
Kłęby dymu... nigdy wiecej
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 11

Jak ktoś lubi niezdrowe jedzenie jego sprawa
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

Autoreklama
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Burgery fatalne. No niestety. Mięso jak kamień a kotlet wielkości Mc D. Duże rozczarowanie.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 7

Czekałam z niecierpliwością na otwarcie a tu tragedia hamburger bekon i drugi z ananasem tragedia mięso suche czas oczekiwania dramat nigdy więcej. Merlin w Straszynie tam mają pyszne hamburgery czas oczekiwania równa się czas dojazdu do Merlin
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2

Burgera nie jadłam ale pizza bez rewelacji, wielkie rozczarowanie :(
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czas oczekiwania tragedia
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie wiem, skąd te negatywne opinie. My czekaliśmy 15 minut, dostaliśmy smaczne burgery z soczystym mięsem. Na pewno lepsze niż te z Surf Burgera.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 12

a czy miejsce ma jakąś swoją nazwę? jak tego szukać :)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

burger ok . W środku dym zapach spalonego tłuszczu . Ubrania do prania. Samo jedzenie dobre wentylacja bardzo słaba.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

albo szybko sie ogarna, albo popylna na koniec roku.
Nie przygotowani na otwarcie. Zal to co sie dzialo ...
Co do jakosci to bardzo srednio, niestety, ale mieso jest slabej jakosci,
jezeli nie beda oszczedzac na produktach i usprawnia dzialania to bedzie ok, jesli nie to zamkna knajpe do konca roku
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pizza beznadziejna. Burger bez rewelacji.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bulki w burgerwch rozpadaja sie. Ogólnie słabo
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nawet menu nie mają . Wydrukowane kartki tylko
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałem okazje jeść burgera klasik
Mięso surowe w środku
Ogórki jak w każdej śmieciowni falowane ze słoika
Dla mnie już nie istnieje ta knajpa
Naprawdę liczyłem na coś fajnego
Grunt ze ekipa za barem w czaderskich humorach , roztańczeni , śpiewający tylko czarna dama mogłaby więcej się uśmiechać bo za dużo wciąga policzki w celu dziubka swojego
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam burgery w małej cegielni w Miszewie - rewelacja ! W czwartki -30%
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 7

Te burgery to porażka, twarde, a frytki skapciałe, obsługa chamska i nie miła
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Te tak zachwalane burgery z Małej Cegielni to jakaś masakra... Gruby kawał suchego mięcha... A i cena 64 PLN za dwie sztuki to gruba przesada. Polecam Pub Leone na Osowie lub Hard Rock Cafe tam są soczyste burgery. Chyba Małą Cegielnie trzeba uświadomić jak to powinno wyglądać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Fakt, że po pandemii trochę się te burgery w małej cegielni zepsuły. Dzięki za polecenie fajnych miejsce. Sprawdzę jak będę w okolicy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i byłem w Leonie sprawdzić twoje zachwalane burgery. Faktycznie są dobre, ale czy biją na głowę z cegielni? No nie powiedziałbym. Zamówiłem dodatkowo frytki z ich dwoma własnej roboty sosami. To była petarda. I obsługa na duży plus. Wracając do burgerów - będąc bliżej cegielni wjadę do cegielni, będąc bliżej leona wjadę do leona.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

niestety na bylejakosci nie pojada dlugo, szkoda, ze ktos wydajac niemale pieniadze oszczedza na fundamencie potencjalnego zarobku ...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

W mojej ocenie burgery są ok. Porównuję to do Pani Burger z Kartuskiej, gdzie do tej pory je kupowałem od czasu do czasu. Te nasze banińskie są smaczniejsze, mają lepszą bułkę, choć cena jest wyższa. Cała moja rodzina zgodnie orzekła, że jest tu potencjał:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 10

Podniecać sie bułka z mielonym, zrozumiałbym normalnym jedzeniem ale taka pasza
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jedzenie jak jedzenie, jednym to smakuje a innym nie. Ale wiochą trąca to szpanowanie przez właściciela/pracownika swoim czekoladowym VW w kabriolecie nr. rej. GSL FX70. Ja rozumiem że trzeba się pochwalić że się ma Samochód, że kelnerkom się zaszpanuje a może jakaś dziewucha ze wsi się rzuci na szyję. Ale to chyba nie te czasy? Może jaśnie Pan w rurkach zacznie parkować na parkingu a nie na ulicy?
Spokojnie... nikt tego nie ukradnie, mało jest amatorów samochodów dla homo.
popieram tę opinię 40 nie zgadzam się z tą opinią 1

Skoro właściciel nie przestrzega zasad i swoim parkowaniem utrudnia dojazd klientów, proponuję olać jego biznes i nie odwiedzać go. Zabraknie pieniążków na czynsz i wypłaty, zniknie problem ze źle zaparkowanym samochodem. Codziennie problem z przejazdem, bo panisko jedno z drugim za daleko ma do parkingu. Informujcie, który nie potrafi się zachować i utrudnia dojazd potencjalnych klientów, nas mieszkańców tej miejscowości ma gdzieś. Niech paniska się nauczą szacunku do swoich klientów.
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy chodzi i pe***skiego New Beatle ?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Takie detale co do parkowania i wnikliwej analizy moze mieć tylko rzyczliwy przedsiebiorca któremu biznes slabo idzie. Do tego tchorz bo anonim ale ja Pana doskonale kojarze
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 10

byłem...czekałem półgodziny ..burger twardy surowy..warzywa jakby wczorajsze..bułka ok...ogólnie..tragedia
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pani Burger najlepsza, nic ich nie przebije.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Jadłem kilka razy. I powiem, że jest dobrze. Jeśli chodzi o buły to zależy jak trafisz z proporcją 8 do 10 raczej na tak. Dwa razy trafiło się przeciągnięte mięso na grillu przez co było lekko suche. Ale to i tak nie zmienia faktu, że kanapki są naprawdę smaczne. Ja tam polecam. W naszej okolicy nie znajdziecie nic lepszego.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10

Oj tak! Pani Burger w tych okolicach jest bezkonkurencyjna.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ja uwazam inaczej. Bylismy tam w niedziele wieczorem. Burger, ktory mial byc z rukola bez wczesniejszego poinformowania zostal podany z roszponka(burger ala wloski z mozzarella i pomidorem) No sorry ale dla mnie to roznica! Drugi burger w menu napisany z salata, tez podany z roszponka... Ok, mozna to zaliczyc do salat ale pozostawia wiele do zyczenia. Widac, ze nie mieli nic innego. Niby niedziela wieczor, ok mogla zbraknac ale to sie informuje. Zamawiam to co widze w menu to i tego pczekuje na talerzu. Musztarda z plastikowej butli i korniszony mega slone zabily caly smak w byrgerze gdzie byl podwojny kotlet... i zgodze sie z przedmowca- Mala Cegielnia, naprawde smaczne burgery. Smacznego tez!! Takze mamy w Baninie trzy dobre miejsca z burgerami :) Pani Burger juz nie odwiedze!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Właściciele brudasy i janusze (zresztą tak jak z mięsnego godzin) ich samochody parkujące na ulicy lub, co gorsza, na trawniku - dla mnie to powód dla którego omijam te miejsca z daleka. Miało być piękne zielone miejsce a jest syf.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 2

A parking obok ale ma knajpe to jest panisko. Burak. A burger bardzo słabe. Cegielna ma dużo lepsze.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kiedys jadalismy i zamawialismy, ale 2 dostawy z rzędu pizza wstretna. Niedopieczona w środku, a na zewnątrz przyjarana. Składniki słabej jakości. Kiedyś było dużo ludzi, ale teraz co przechodzę to puchy, ale może tak trafiam. Co do Burgerow średnie, a sałatki w lokalu ok, ale na wynos....
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja tez uważam ze w cegielni maja dobre , szczególnie w czwartki bo -30% na każdego burgera ;p
No i kelnerki miłe tylko trochę daleko na nogach jak by się piwko chciało wypić Do burgerka ;)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

My burger jest smaczny. Polecam tylko wersję na wynos. W środku z grila się kopci aż siwo . Ubrania do prania. Słaba wentylacja.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Lubię przytulną atmosferę w Cegielni, pomijając dobre jedzenie po prostu miło tam mi się siedzi.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli my burger tak przygotowuje jedzenie jak dba o otoczenie to dziękuję bardzo. Syf!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dbałość o higienę obsługi też nie imponuje: kucharz w kubotach i krótkich spodenkach co chwila pali przed knajpą.
Potem idzie dalej robić pyszne burgery. Jest nadzieja że myje ręce.
Smacznego
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 1

a ma w kaloszach stać?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

My byliśmy 3 razy, jedzenie za każdym razem gorsze. Ostatnim razem beznadziejne. Faktycznie ten Pan, który ciągle pali obok lokalu a potem przygotowuje jedzenie jest tez strasznym gburem. Był strasznie oburzony, kiedy nasze niespełna roczne dziecko zaczęło płakać. Zresztą co się dziwić dziecku, jak na jedzenie czekaliśmy ponad 30min, w lokalu smród, dym, glosna muzyka. Swoje oburzenie pan wyraził głośno dwa razy gdy dziecko płakało, w końcu postanowiliśmy wyjść, ubrać sie na zewnątrz a do tego przybytku juz nigdy nie wrócimy. Jedzenie nie jest smaczne, a drogie. Lepiej pójść gdzieś indziej.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dym w lokalu . Ubrania do prania. A Kuboty do mnie nie przemawiają.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jedzenie okropne. Smrud i brak wentylacji. Nie polecam.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

Burgery polecam. Pizze natomiast odradzam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety palenie papierosów przed lokalem całej ekipy obsługi , też nie zaprasza
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masz rację palenie kiepow przez załogę nie wygląda dobrze. Słaba wentylacja. Burger sam w sobie spoko.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłem dwa razy czyli pierwszy i ostatni.Burger to chyba z psa zmielonego z budą.Koszmar ,należy zgłosić do ligi ochrony przyrody.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dla mnie spoko, zarówno pizza i burger, jasne, ze jadłem lepsze ale nie jest źle. A jak tak poczytać to wam nic nigdzie nie smakuje, sami krytycy kulinarni z baraczkow
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kłamstwo, piszą tu ludzie którym smakuje to co oferuje ta knajpa i piszą Ci którzy mają inne zdanie. I to żadni krytycy kulinarni, tylko ludzie którzy wolą wydać kasę za coś co jest smaczne i jest się dobrze obsłużonym. A ta knajpa jak widać nie zapewnia odpowiedniej jakości potraw i obsługi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przepraszam, ze moze mi coś smakowac a Tobie nie i z tego względu uważasz, że kłamie, to jest dopiero chora akcja
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spieszę wyjaśnić, bo jak zawsze trzeba wszystko tłumaczyć: Twoje kłamstwo że "nam" nic i nigdzie nie smakuje.
Nic do tego czy Tobie smakuje, czy też nie. Jasno wyjaśniłem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co ma liga przyrody ze zmielonym psem ???.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam rok temu i nie wiem w sumie czy coś się zmieniło. Na tamtą chwilę to porażka. Stoliki tak blisko siebie stały, że czułam się jakbym wiedziała przy stole z obcym gostkiem. Cena nieadekwatna do wielkości burger
Smak mięsa na samą myśl o tej wodzie która z niego ciekła unosi mi się w gardle. Super gdyby jeden burgery były podawane na talerzach lub zdecydowanie większych deskach. Bułka się kruszy, deska szerokości "pilota do tv" i syf na stole... Jeśli coś się zmieniło na lepsze to będę wdzięczna za info, może dam jeszcze raz sobie szansę i skorzystam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie zamknęli tej budy jeszcze ? Mi nie smakowało . Raz byłem i wystarczy mi
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brawa dla Gminy za postawienie słupków wzdłuż ulicy Klonowej. W końcu skończy się parkowanie Waszych samochodów przed przejściem dla pieszych. Przy okazji naprawcie tłumik w tym Waszym samochodzie.
Swoją drogą jacy ludzie w tej miejscowości zamieszkali. Już zakazy zatrzymywania są nie wystarczające dla "elyty", aby przestrzegali przepisów trzeba postawić las słupków. I to tak gęsto żeby żaden "cfaniak" się nie wcisnął.
Ale już widać w narodzie kreatywność: zostawiają samochód na środku ulicy, włączają światła nietykalności i gotowe.
PAN/PANI sobie poradzili.
Czy przepisy nie określają jak powinna być ubrana obsługa? Bo Państwa kierowca chyba ma astmę że maski nie nosi.
I w drodze z baru i w samochodzie.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Może i jest ale cena również
Jest zarąbista
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie jest. Śmierdzi w środku, burgery malutkie i nie warte swojej ceny. Syf na stolikach.. nigdy więcej .
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Co to znaczy "jest zarąbisty"? Czyli jaki? Duży i smaczny, chrupiący i soczysty, pełen dodatków, sycący i zdrowy, niezdrowy i niepowtarzalny, pachnący przyprawami, ostry, mdły ale smaczny bo nie lubię ostrych, itd... Poza tym pracownicy cały czas po chamsku stawali na trawie jakby było im daleko do parkingu. Wreszcie postawili prostakom słupki i jest szansa że się oduczą. Dla mnie jak ktoś nie szanuje swojego otoczenia to i nie szanuje klientów, bo takie zachowanie ma się we krwi. Przez to buractwo z parkowaniem nie byłem tam więcej jak trzy razy. Bez urazy ale w żadnej dużej sieciówce z burgerami czy pizzą nie widziałem żeby stawiać auta przed wejściem na trawie, wręcz przeciwnie chodzą i grabią, podlewają i sprzątają.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

do góry