Widok

Burn da Sfinks

Burn da Sfinks Temat dostępny też na forum:
W sopockim SFINKSIE będzie gorąco... Wystąpi doskonały dj, producent i remikser, połówka duetu PEACE DIVISION – Justin Drake, będzie otwarcie ogrodu muzycznego, będą jakże gorące Magiczne Tancerki Sfinksa. To wszystko będzie jeszcze podpalane świeceniem KINETOFONA na MAIN ROOM i ogniem malowane Kicz Perełki w Blue Room. To wszystko magicznej nocy 16 czerwca, kiedy klub będzie pełen ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co bylo pierwszym zesplem reggae?

Chyba nie Israel? Israel pierwszy wydal plyte, ale pierwszym zespolem reggae w PL jest Galago. pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kto robi Wam teraz grafikę ?

Faktycznie, plakat fatalny, podobnie jak ten baner u góry - przypomina klimatem i estetyką potancowki techno w ostrolece, czy wejherowie. I przeciez nie jest to celowe granie konwencją. Gdybym nie wiedziała o tej imprezie wczesniej, z pewnoscia ominelabym wzrokiem taki plakat, nie przypuszczajac, ze moze on byc ze sfinksa. Faktem jest, że plakaty (kiedyś bardzo dobre!), teraz są coraz gorsze, a ten tutaj jest chyba zwienczeniem. Radzę zmienic grafika ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bedzie ok

Impreza ktorej nie mozna przegapic !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

plakat slaby. nie ide. jak opakowanie do kitu to nie żrem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

scena main??

Czy naprawdę nie można napisać "scena główna" tylko trzeba żałośnie wplatać do polszczyzny angielszczyznę? Scena main- jak to w ogóle brzmi?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

burn it

dobra nazwa. Najwyższa pora spalić tą beznadziejną tańcbudę :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pierwszy polski zespół reggae??

W tekście jest spory błąd. Galago oczywiście nie było pierwszym polskim zespołem reggae. Zresztą bardziej znaną nazwą, jeśli chodzi o kapele, w których grali bracia Erszkowscy jest Rocka's Delight. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dreadless Lions

Zastanawia mnie czemu jest regowy koncert genialnej grupy,a potem sztuczna muzyka z płyt dla rózowych panienek i dresowo-łysych huliganów.Troche nietatakt grać żywą muzyke przed sztuczna.Dlatego tam nie pójde bo pewnie bedzie za darmo i drechy przyjdą bo nie trzeba płacić.Nie bariery płacowej to zawsze stadionowa wioska przyjdzie.Żenada.Organizatorzy go to hell/Zapraszam jednak na sly and robbie,dreadless loin i izrael,na molo.Niestety drechy,trzeba zapłacić około 30zl.Dlatego lepiej kupcie se wino.Szkoda mi was.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nareszcie poczujemy lato

ciesze sie, że znów zostanie otwarty ogród sfinksa, najlepsza imprezownia w Trójmieście otwiera sezon i to w takim stylu :-)
...... i znow poczujemy się jak w raju
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

Protest przeciwko banderyzacji Ukrainy (3 odpowiedzi)

Stop banderyzacji Ukrainy żądamy prawdy historycznej!W obliczu odbywającego się Forum Odbudowy...

Kulinarna Świętojańska (11 odpowiedzi)

Miasto Gdynia zaprasza na IX edycję Kulinarnej Świętojańskiej - największego festiwalu street...

Dawid Podsiadło 2026 (16 odpowiedzi)

Dawid Podsiadło ogłosił wyjątkową trasę koncertową - Obrotowy Tour 2026, podczas której odwiedzi...

do góry