Widok

Buty na fitness.

Witam Koleżanki.

Mam nadzieję, że i tym razem wyrazicie swoją opinię.
Szukam butów na fitness, co w moim przypadku (mała stopa) nie jest takie proste.
Jak uważacie czy model nike air divine będzie w porządku?

W tej chwili mam pumy z płaską podeszwą. Czy nike air będą bardziej amortyzować stopy?

Mam na myśli coś takiego:
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mogą być. Ważne aby mialy amortyzację z pięcie te mają, jakieś wywietrzniki, te maja skromne ale ok, aby były wiązane zeby dobrze przylegały - te są, to różowe kółeczko też jest ok bo ułatwia wykonywanie obrotów wręcz je wspomaga, dobrze jest tez juz w sklepie sprawdzic czy podeszwa łatwo się ugina- elastycznosc jest bardzo wazna. mozna by jeszcze duzo rzeczy wymienic ale te sa podstawowe. ogolnie rzecz ujmując te buty są spoko....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki ;)
Już je kupiłam i są całkiem różne od butów pumy, które do tej pory nosiłam. Na razie moje stopy się przyzwyczajają.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a to juz nie mozna ciwiczyc w zwyklych butach? trzeba miec jakies specjalne? maskara
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Można ćwiczyć w zwykłych, tylko żeby najlepiej miały grubszą podeszwę. Do tej pory miałam pumy, ale niestety one mają cieniutką podeszwę i po intensywniejszym treningu bolały mnie nogi.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam buty do fitnessu Nike Cardio 4 Lea z tego sklepu - http://www.butyjana.pl/buty_do_fitnessu.html mają system amortyzacji Nike Air i ćwiczy mi się bardzo dobrze, moja koleżanka ma buty do fitnessu Reebok Easytone i też bardzo sobie chwali, więc na twoim miejscu wybrałabym to co już sprawdzone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja osobiście polecam asics. Ćwiczę w butach tej marki już ponad rok i bardzo sobie chwalę. Nie dość, że mega wygodne, to w dodatku bardzo trwałe. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja używam buty nike revolution, które kupiłam w sklepie stendi.pl
Przesyłam Wam link do zakładki "buty sportowe" http://stendi.pl/kobiety/buty/sportowe?s=nowosci
Przy zakupie powyżej 200 zł otrzymacie rabat 50 zł :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam Asics http://www.decathlon.pl/buty-do-biegania-damskie-gel-blackhawk-ah13-id_8276987.html
super amortyzują i wiem ze sa tam również małe rozmiary.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja na aerobik zakładam trampki, ostatnio sobie kupiłam takie http://www.kazar.com/pl/zdjecia/produkty/brazowe-trampki/2305/gallery6_295514b8e3d4f6b5a14fab1c6e011398.jpg
i są idealne, nie musisz mieć wcale typowo sportowych butów do ćwiczeń aerobowych.
Buty sportowe przydają się jednak jeżeli planujesz biegać, bo wtedy faktycznie lepiej mieć grubszą podeszwę i amortyzację, ale do zwykłych ćwiczeń trampki będą super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ćwiczę w adidasach zx 750 jak dla mnie są bardzo wygodne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapisałem się na fitness i jestem jednym z dwóch facetów na nim :D super sprawa :D natomiast buty chyba nie mają znaczenia jakiej są marki, wazne by były kupione w sprawdzonym miejscu. Ja kupuję buty w sklepie 11teamsports i jestem z nich bardzo zadowolony :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że nike air mogą być zbyt sztywne na fitness. Lepiej wybrać coś z cieńszą podeszwą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Tlenoterapia? (4 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was korzysta może z zabiegów tlenoterapii? Wiem, ze można korzystać z komór...

Tabletki powiększające piersi (7 odpowiedzi)

Pytanie kieruję do osób, które takie tabletki brały i mogą opisać doświadczenia. Jakie brałyscie...

Hiszpańska mucha (17 odpowiedzi)

Hej dziewczyny. Czy któraś z Was próbowała możę hiszpańskiej muchy? Mianowicie zastanawiam sie...

do góry