Widok

Buty ślubne - warto tam zamówić

Wesele Żabianka Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Po wielu przygodach z szukaniem butów natrafiłam na sklep na Żabiance i postanowiłam zamówić tam buty (według własnego uznania: fason, aplikacja itd)

Wczoraj je odebrałam. Jestem zachwycona. Buty takie jakie chciałam.. a co najważniejsze są bardzo wygodne i ładnie wyglądają na nodze

Ogólnie mnie każdy but obciera.. nawet jak japonki noszę to mam ze sobą plastry bo zawsze coś.. wczoraj pochodziłam w ślubnych.. dzisiaj i nic... Jestem bardzo zadowolona wiec polecam ten sklep.

Na Żabiance, przy wyjście SKM pawilon na przeciwko bloku Sztormowa 1 - na 1. piętrze - sklep z sukniami ślubnymi. Suknie tez mają śliczne :)

zdjęcia słabej jakości ale coś tam widać :)

image

link http://img62.imageshack.us/my.php?image=fotka0002iu9.jpg

image


image

link: http://img62.imageshack.us/my.php?image=fotka0005ug9.jpg

...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jest w tym salonie gdzie wchodzi się na pierwsze piętro ale trzeba wejść do środka i tam są też inne sklepy??
Z SKM trzeba wyjść w kierunku bloków czy w kierunku AWF-u?

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To super-będę musiała się tam wybrać :-)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wybierasz sobie: fason duży czubek, mały, okrągłe, odkryty palec.. itd, kolor, wysokośc obcasu, aplikację.. Wszystko :) Mają katalogi i po prostu "układasz" sobie swoje buty jak Ci pasuje :)

...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale fason mogłaś sobie wybrać dokładnie taki jaki ty chciałaś czy taki jaki oni mieli w sklepie?

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
110 zł :)

...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki przydatna informacha,a ile za swoje dalas?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0