Widok

Buty w Trójmieście ?

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktos widział buty na płaskim obcasie takim do 3 cm i w miare ładne? Prosze o pomoc gdzie sa salony z takimi butami - prosze o adresy - nie jestem z pomorza ale bede w ostatnim tygodniu sierpnia:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
butow duzy wybor jest w salonie RYŁKO w Alfa Centrum w Gdansku- Przymorzu. Nie wiem jednak ile na nie chcesz przeznaczyc- tam srednio kosztuja 180-190 zl. Ale sa naprawde sliczne w roznych odcieniach i na roznej wysokosci obcasie.
Pozdrawiam serdecznie
Katarzyna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć,
Mialam spory problem aby na początek wrzesnia dostać takie wlaśnie buty. W Alfie ktorą ktoś proponuje nie ma butow na takim obcasie, zresztą buty Ryłko co tu dużo mówić najpiękniejsze nie są. Ja odebralam swoje perłowo ecru butki dwa dni temu - 135zł - 3 cm obcas, subtelny fason.
Do wyboru są trzy odcienie bialy perłowy, ecru perłowy , jasny beż perłowy.
trzeba zamówić je w salonie sukien slubnych "Beauty" tel. 301 95 28 ul.Szeroka 127 w Gdańsku, wpłaca się zaliczkę 50 zł, dostaje pokwitowanie, w ciagu dwóch tygodni dzwoni ktoś z salonu informując, że buty są do odebrania dopłaca się 85 zł. Ja mogłam je odebrać już po 10 dniach. Nie było żadnych przykrych niespodzianek. Cena jest bardzo dobra, podobne buty, tylko na wyższym obcasie widziałam w Gdyni za 300 zł.
Polecam , bo warto moje czekają sobie w szafie na mój ślub a ja mam kłopot z głowy, polecam.
Pozdrawiam, Joanna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze Małe

Przymorze - jakiej wielkości grzejnik łazienkowy? (21 odpowiedzi)

Nie znam się na tym. Nie wiem jaki grzejnik kupić do łazienki. Ktoś pomoże? Przymorze, blok 4p. W...

Cztery Oceany - opinie i oceny (69 odpowiedzi)

Cztery Oceany to kompleks czterech 17 piętrowych budynków, które powstaną przy ul. Obrońców...

Przedszkole Stokrotka na Arkońskiej w Gdańsku (41 odpowiedzi)

Poszukuję Mam, które posyłają/posyłały tam swoje dzieci żeby podzieliły się swoją opinią o tym...

do góry