Bysewo

Okna i parapety

Gdańsk, Trakt Świętego Wojciecha 57

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
swadyl - opinia W dniu wczorajszym mieliśmy montaż dwóch okien. Okna zamontowane dobrze,...
~swadyl
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 30 maja 2023

Klient z traktu - opinia Nie polecam firmy. Zakupione okna wraz z montażem nie spełniają obecnych norm...
~Klient z traktu
1

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 21 marca 2023

Paweł S. - opinia wątek zamknięty Przy okazji zakupu materiałów budowlanych na budowę nowego domu skorzystałem...
~Paweł S.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 maja 2020

Polecam wątek zamknięty Godny polecenia salon. szybko i konkretnie. w związku, że zamawiałem okna po...
~Marek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 grudnia 2016

Profesjonalnie wątek zamknięty Podejscie firmy oceniam bardzo profesjonalnie. Calosc tematu montazu okien...
~Michal
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 grudnia 2016

Wymiana 5 okien wątek zamknięty Wybierając firmę Bysewo Kolor kierowałam się, między innymi, opiniami innych...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 września 2014

POLECAM! wątek zamknięty Zamówiłem 3 duże okna na starówce i w kilku słowach chciałbym opisać swoje...
~Jacek Z
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lutego 2014

Idealne okna do naszego nowego domu wątek zamknięty Jak większość inwestorów, którzy budują nowy wymarzony dom długo...
~Bronisław
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2012

Profesjonalizm Polecam! wątek zamknięty Bardzo miła obsługa od początku do końca. Szybka realizacja i profesjonalny...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 lutego 2012

Polecam! wątek zamknięty Sprawdziliśmy z mężem przed zakupem paręnaście firm, które zrobiły kosztorysy...
~zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 stycznia 2012

Profesjonalne podejście, super okna wątek zamknięty Jak pewnie większość przy podejmowaniu decyzji sprawdziłam kilka firm. Ze...
~Natalia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 marca 2011

NAJLEPSZA FIRMA Z OKNAMI! wątek zamknięty Z kilkunastu firm ta okazała się najtańsza, najszybsza i najlepsza. Jestem w...
~Nina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 stycznia 2011

Polecam. Fachowa obsługa.Miły kontakt i co najważniejsze niesamowite okna w chyba najniższej cenie na rynku:) wątek zamknięty Polecam w 100%. Wybierałem między 9 firmami i w zasadzie mieli ofertę nie do...
~Dominik
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 grudnia 2010

Bardzo dobre i niedrogie okna, Polecam wątek zamknięty Mało jest takich firm na rynku. Każde zlecenie traktują bardzo dobrze....
~Jan Makowski
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 września 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry