Przyznaję, moje wizyty w tym lokalu nie były bardzo częste, lecz na tyle rozciągnięte w czasie, aby zauważyć pewien niepokojący trend... miałem okazję wpaść tam na piwko i coś na ząb tuż po otwarciu - super, miałem okazję być na imprezie zamkniętej - rewelacja, miałem też okazję być ostatnio... jest słabo.
Plusy - lokal bardzo ładny i przyjemny, wystrój nie jest przesadzony i mi bardzo odpowiada. Obsługa za barem, jak również panie kelnerki - super. Menu - rewelacji nie ma, ale powiedziałbym, że biorąc pod uwagę klienta docelowego i ogólny charakter lokalu, świetnie wpasowuje się w średnią Starego Miasta.
Natomiast jest kilka poważnych minusów, które skutecznie zniechęciły mnie do kolejnych wizyt w tym lokalu:
- czas obsługi... wszystko trwa wieki. Normalnie jest tak, że po złożeniu zamówienia podawane są napije, ew. jakieś dodatki... tu nic takiego nie miało miejsca, czekaliśmy i czekaliśmy - napoje dotarły do nas z całą resztą. Na wszystkie nowe zamówienia zaliczane do kategorii prostych (grzane wino itp) trzeba czekać przynajmniej 15 minut (!!!)
- opłata za rezerwację stolika... brak słów. wolałbym zapłacić więcej za jedzenie, niż płacić 50 pln za nic...