Mon Balzac

Restauracje

Gdańsk, Chmielna 10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Witek - ocena Zawitałem do MON Balzaca, zamówiłem na przystawkę tatara na grzankach, bardzo...
~Witek
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 13 lutego 2024

Iwona - ocena Niestety to już nie jest ten dawny Mon Balzac. Obsługa słaba, dania nie warte...
~Iwona
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 4 listopada 2023

Piotr - ocena Polecammmm - niesamowita obsługa, stek z polędwicy wołowej wyborny. Na plus...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 4 listopada 2023

mieszkanka Gdańska - opinia Ładne wnętrze zachęcające do wejścia do środka Niestety dania 2...
~mieszkanka Gdańska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 marca 2023

Joanna - opinia Bardzo smaczne jedzenie, pięknie podane, obsługa miła, na najwyższym poziomie.
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 kwietnia 2022

Całkiem dobra restauracja wątek zamknięty Wszystko super, poza bardzo wodnistym makaronem w daniu Aglio Oilo - słabo...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 lipca 2017

Kiedyś było dużo lepiej wątek zamknięty Zupa grzybową powinni nazywać marchewkową, bo z grzybowej pozostała tylko...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 grudnia 2016

Nie płaćcie kartą w zagranicznej walucie, wypłaćcie gotówkę wcześniej wątek zamknięty Wszystko pięknie, jedzenie doskonałe, świetna obsługa, nie mogę się do...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 marca 2016

rzeczywiscie kuchnia sie zepsula wątek zamknięty Czasy świetności tej restauracji się skończyły. Dziś daliśmy jej kolejna...
~Alina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 października 2015

godna polecenia wątek zamknięty Restauracji wspópracująca z hotelem Artus. Śniadania bardzo smaczne i bogato...
~Hania z Warszawy
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2015

Mile wrażenie wątek zamknięty Miejsce polecane przez przyjaciół. Wiec udaliśmy sie na rodzinny obiad....
~Seba
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 maja 2015

Bardzo fajne miejsce wątek zamknięty Byłem z żoną, bardzo miłe i klimatyczne miejsce. Makarony mają przepyszne,...
~Tomek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 maja 2015

po prostu ok wątek zamknięty Szału nie ma, ale też nie ma do czego sie przyczepić. Byłam kilka razy na...
~ap-ch
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2015

Catering wątek zamknięty 1. Etap składania zamówienia - nasze oczekiwania zostaly bez problemu...
~Eden
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 marca 2015

Wspaniale! wątek zamknięty Dziękuję za wczorajszą kolację , pierogi jak od mamy , świąteczny klimat i...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 grudnia 2014

wstyd wątek zamknięty Restauracja serwuje na jednorazowych talerzykach..o czym nie uprzedza, ale na...
~zaskoczony
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 listopada 2014

Zadowolony wątek zamknięty Złożyłem rezerwację na uroczyste spotkanie moich znajomych, około południa....
~Janusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 września 2014

Śniadanie - nie polecam wątek zamknięty Pierwszy raz odwiedziałem lokal na sniadanie. Jestem niezadowolony z ilości...
~Przemek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 września 2014

Nie polecam wątek zamknięty Pamiętam czas świetności tej restauracji, ale dawno tu nie byłam. Po kilku...
~Kika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2014

SZCZERZE POLECAM !! wątek zamknięty Byliśmy w 6 osób, wszyscy bardzo zadowoleni!! Często spotykamy się z...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
135

postów

116

wątków

do góry