Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marcin - ocena Pełen profesionalizm, korzystam wielokrotnie od lat. Zawsze pełna pomoc w...
~Marcin
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 4 czerwca 2024

Karolina Ziobrowska - ocena Bardzo polecam, profesjonalnie i rzeczowo.
~Karolina Ziobrowska
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 11 maja 2024

Lena - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna obsługa klienta do tego sprawa załatwiona sprawnie,...
~Lena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 maja 2022

Magdalena - opinia wątek zamknięty Polecam. Bardzo profesjonalna obsługa i rzetelne podejście do wszelkich...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 lipca 2021

Dariusz Sokołowski - opinia wątek zamknięty Bardzo nieprofesjonalne podejście. Przykro mi pisać negatywna opinie ale nie...
~Dariusz Sokołowski
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 października 2020

kupno mieszkania na kredyt wątek zamknięty Panie bardzo miłe i pomocne, trochę słabo zorientowane ponieważ nie wiedziały...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 października 2015

specjaliści od spraw trudnych wątek zamknięty profesjonalna i miła obsługa. Polecam szczególnie w sprawach spadkowych
~wojtek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 grudnia 2014

Polecam! wątek zamknięty Korzystalam z uslug kancelarii juz 3 krotnie i jestem w pelni zadowolona z...
~Maria
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 listopada 2014

pozytywna wątek zamknięty Skorzystalem z usług notariusza Pana Cezarego Pietrasika. Podpisywałem w...
~Adam
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2011

Profesjonalnie, Szybko, Sprawnie wątek zamknięty Profesjonalnie, Szybko, Sprawnie, Rzetelnie, w przystępnych cenach Nawet...
~Ireneusz Michalowski
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 listopada 2010

POLECAM wątek zamknięty Polecam wszystkim ,szybko, profesjonalnie i niedrogo w porównaniu z innymi...
~Marlena
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 lipca 2010

ŻYCZLIWIE POLECAM. wątek zamknięty Miałam przyjemność korzystania z usług Kamcelarii Notarialnej Pana Notariusza...
~TERESA ANNA
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2009

NIE POLECAM!!! wątek zamknięty Mieliśmy z narzeczonym wątpliwą przyjemność podpisywania aktu notarialnego w...
~Magda
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 marca 2009

NIEKOMPETENTNI wątek zamknięty byłem klientem Kancelarii Pana Pietrasika, zostałem cztery razy wprowadzony w...
~Kultura
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 lutego 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
14

postów

14

wątków

do góry