CBBP

Doradztwo Mediacje Windykacja

Gdynia, Zbożowa 54

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ela - ocena Bardzo dziękuje za odzyskanie mieszkania. Sprawa była baaardzo ciężka ale...
~Ela
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 25 lutego 2024

RAFAŁ - ocena Szukaliśmy lokatora do wynajęcia mieszkania i skorzystaliśmy z usług CBBP,...
~RAFAŁ
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 24 stycznia 2024

RAFAŁ - ocena Korzystałem z tej firmy w mediacjach z lokatorem, podejście firmy do sprawy...
~RAFAŁ
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 24 stycznia 2024

Gdynia - opinia Wynająłem mieszkanie małżeństwo z dzieckiem, na pierwszy rzut oka wydawali...
~Gdynia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 sierpnia 2022

Agnieszka z Zielonki - opinia wątek zamknięty Polecam z czystym sumieniem. Najlepsza firma mediacyjna pomagająca w walce z...
~Agnieszka z Zielonki
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 października 2021

Basia - opinia wątek zamknięty Polecam z całego serca. Pełen profesjonalizm. Gdyby nie firma CBBP zapewne...
~Basia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 czerwca 2020

mariuszlekarz - opinia wątek zamknięty Miałem do wyrzucenia z lokalu kobietę z dziećmi - sprzedawca mówił mi, że...
~mariuszlekarz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 maja 2020

Anna - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękuję za pomoc w sprawie dla mnie beznadziejnej. Poza klasycznym...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 kwietnia 2020

klientka z Radomia - opinia wątek zamknięty Firma godna polecenia, jeżeli masz kłopoty z nieuczciwymi lokatorami firma...
~klientka z Radomia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2020

godni polecenia wątek zamknięty Niedawno skorzystałam z usług biura i chciałabym polecić wszystkim, którzy...
~KInga
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 października 2018

Firma CBBP skuteczna w 100 % . Potwierdzam i Polecam !!!!! wątek zamknięty Mieliśmy duży kłopot z nieuczciwą najemczynią. Nie płaciła za czynsz i prąd...
~Jerzy (mężczyzna pow.50 lat)
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 września 2019

Nieuczciwi lokatorzy wątek zamknięty Lokatorzy od trzech miesięcy wiedzieli, że mamy zamieszkać w wynajmowanym...
~T(k)
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 lipca 2019

Lokatorzy oszuści wątek zamknięty Moje problemy rozpoczęły się przy poinformowaniu lokatorów, że za 3 miesiące...
~J.
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 lipca 2019

problem lokatorski wątek zamknięty Biuro profesjonalnie podeszło do problemu i w ekspresowym tempie go...
~Mieczysław
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 lipca 2019

n a j l e p s z a decyzja jaką mogliśmy podjąć. wątek zamknięty Mieliśmy duży problem z lokatorami w naszym mieszkaniu. Niepotrzebny stres,...
~Magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 maja 2019

super profesjonalna firma CBBP wysoki poziom kultury osobistej pracowników wątek zamknięty Wczoraj o tej porze mialam poważny problem .. naprawde nie wiedzialam jak...
~starsza pani
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 lutego 2019

CBBP Bezkonkurencyjni! wątek zamknięty Najlepsi w swoim fachu. Windykacja, niewygodny lokator to dla agentów CBBP...
~bartosz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 stycznia 2019

polecam wątek zamknięty dług, który był dla mnie nie do odzyskania, a dla firmy był łatwym celem do...
~bartek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 maja 2018

Cbbp wątek zamknięty Serdecznie polecam, ludzie przesympatyczni i uśmiechnięci A do tego...
~Marzena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 maja 2018

Polecam wątek zamknięty Polecam firmę Centralne Biuro Bezpieczeństwa Personalnego za ich...
~Zleceniodawczyni
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lutego 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry